Plaukimas | AFP/Scanpix nuotr.

Plaukimas | AFP/Scanpix nuotr.

 Vakar (06-29) pranešta, kad tarptautinė plaukimo federacija (FINA) suteikė teisę Lietuvos plaukikui Mindaugui Sadauskui dalyvauti Londono olimpinėse žaidynėse.

Lietuvis galės užimti viena iš laisvų vietų vyrų 100 m laisvu stiliumi rungtyje, kurios atsirado, kuomet kitų šalių olimpiniai komitetai patvirtino plaukikų, dalyvausiančių olimpinėse žaidynėse, sąrašus.

M.Sadauskui vietą 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje garantavo 49.54 sekundės rezultatas. Dabar jo dalyvavimą olimpinėse žaidynėse turi patvirtinti Lietuvos olimpinis komitetas.

Priminsime, kad Londono olimpinėse žaidynėse varžysis ir dar trys Lietuvos plaukikai – Giedrius Titenis, Vytautas Janušaitis bei Rūta Meilutytė.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-25 Prienų Birštono Vytautas 16:00 Panevėžio Lietkabelis
03-25 Kėdainių Nevėžis 16:30 Pasvalio Pieno žvaigždės
03-25 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Šiaulių Šiauliai
03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris

Eurolyga

03-23 Stambulo Anadolu Efes 20:30 Stambulo Fenerbahce
03-23 Milano Emporio Armani 21:00 Bambergo Brose Baskets
03-23 Tel Avivo Maccabi 21:05 Kauno Žalgiris
03-23 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Atėnų Panathinaikos
03-24 Kazanės Unics 18:00 Maskvos CSKA
03-24 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Stambulo Galatasaray
03-24 Pirėjo Olympiacos 21:00 Madrido Real
03-24 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Belgrado Crvena Zvezda


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas