Konfliktas | Fotodiena nuotr.

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Žalgiris“ (5/1), kuris svečiuose 70:67 (15:16, 19:23, 14:21, 17:12) pranoko Vilniaus „Lietuvos rytą“ (4/2).

Šių rungtynių pradžia kiek vėlavo dėl techninių kliūčių ir regis, kad tai išmušė krepšininkus iš vėžius, nes sužaidus beveik penkias minutes vilniečiai pirmavo 5:4. Tuomet žalgiriečiai surengė kelias atakas, Brandonas Daviesas pridėjo „2+1“ ir svečiai buvo priekyje 14:7. Kėlinio pabaigoje „Lietuvos ryto“ deficitą nukirpo aikštėje pasirodęs Robertas Carteris, sumetęs 4 taškus – 13:16. Po pirmo kėlinio minimaliai pirmavo „Žalgiris“ (16:15).

Antro ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai kiek užstrigo ir taškų nepelnė dvi minutes (15:18). Po kelių minučių R.Carteris pataikė tritaškį, įmetė savo 8-ąjį tašką ir išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį – 21:20. Vėliau daugmaž komandos žaidė apylygiai, kol „Žalgiris“ nesiėmė provokuoti pražangų bei kiek atitrūko (29:25). Po dviejų kėlinių priekyje buvo kauniečiai, rezultatu 39:34.

Trečio kėlinio viduryje Benas Madgenas ir Vasilje Micičius susikibo dėl kamuolio, krito ant parketo ir vos nesusimušė tarpusavyje, o rezultatas tuomet buvo lygus – 45:45. Po kelių minučių komandos toliau žaidė taškas į tašką (50:49). Po trijų kėlinių pirmavo 55:53 „Lietuvos rytas“.

Paskutiniame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ bandė bėgti (57:53), bet to nepavyko padaryti, nes Kevinas Pangosas įsmeigė du tritaškius – 59:58. Likus žaisti 4 minutes vilniečiai pirmavo 61:58. Visgi žalgiriečiai išsiveržė į priekį, kai K.Pangosas vėl pataikė iš toli (64:61). Vėliau „Lietuvos rytas“ prametė kelis metimus ir Edgaras Ulanovas atitolino žalgiriečius – 66:61. Po to sekė vilniečių klaida, bet Chrisas Krameris ištaisė situaciją – 63:66. Vėliau jis pelnė dar 2 taškus (65:66) ir liko žaisti 40 sekundžių. Po minutės pertraukėlės K.Pangosas vėl patraukė „Žalgirį“ (68:65), bet čia vėl taškus įmetė Ch.Krameris – 67:68. Tyčine pražanga sustabdytas Artūras Milaknis realizavo abi baudas (70:67) ir laimėjo rungtynes, nes Jimmy Barono tritaškis tikslo nepasiekė.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 19 (4/6 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), Brandonas Daviesas 15 (9 atk. kam., 6 kld.), Axelis Toupane'as (6/6 baud.) ir Edgaras Ulanovas (5 atk. kam.) po 10, Artūras Milaknis 7.

„Lietuvos rytas“: Robertas Carteris (6 atk. kam.) ir Chrisas Krameris (5 atk. kam.) po 12, Rokas Giedraitis 10 (1/5 trit., 5 atk. kam.), Loukas Mavrokefalidis 9, Travisas Petersonas 7.

2017-10-08 22:22:57
Kad Lietuvoje lepinamas Zalgiris tai cia plika akimi matosi.
idomucha
2017-10-08 20:46:31
man patiko rungtynes..... komantatoriai tikras "slamstas"100% uz LRyta..... na norisi zalgirio pralosimu ir intrigos.....echodas--kaip Motiejunas ir Gudaitis, jaunas perspektyvus, bet anksciau nepasizymejo stabiliu taiklumu..... LRytas jam tik i nauda....
Na Jesikeviciui sunku tramdyt uzseniecius.... Jankunui juodos dienos kolkas......tad galejo but antras pralosimas...... :)))))))))))
Boxxer
2017-10-08 21:09:52
Ir siaip tie komentatoriai ehh, visi petrauskas petrauskas, bet snek abu viena kita pertraukinej nesuprasi :D vysniauks geriau butu :)
zakis
2017-10-08 20:19:19
vilniaus simpanzes=kauno gorilos 0=1
nu
2017-10-08 19:59:59
nu jankunas tai gerai rura paaugino per vasara.nebegalima jam duot krastu zaisti.antanas isvis nesuprantu ka veikia tokio lygio komandoj!
gge
2017-10-08 19:56:59
Jau 3 metus ar 2 Rytas nematė pergalės pries žalgerį:)
arsenas
2017-10-08 19:55:51
Nesuprantu ko cia visi zaliaskuriai giriasi . laimeta vos 3 taskais . butu gal net pergale jei ne ta jomanto klaida , o cia db labai isdidius . tikrai negalima sakyt kad rytas sian buvo kazkaip silpnesnis abi buvo apylyges komandos , bet zalgiriui sikart pasiseke .