Čekijoje T.Kijanskas prasižengė baudos aikštelėje, bet Brno klubas nepralaimėjo S.Stankevičius ir A.Žulpa taip pat žaidė po 90 minučių

2017.08.12 20:04
Tadas Kijanskas (deš.) | Organizatorių nuotr.

Čekijos aukščiausioje lygoje tradiciškai visas 90 minučių žaidė Tadas Kijanskas, o jo atstovaujamas Brno „Zbrojovka“ klubas iškovojo pirmąjį tašką, kai trečiojo turo rungtynėse 0-0 sužaidė su Prahos „Bohemians 1905“ klubu.

Tiesa, šiame mače svečiai iš Prahos turėjo puikią progą įmušti įvartį ir tai galėjo padaryti tada, kai T.Kijanskas prasižengė savo baudos aikštelėje, o į „Zbrojovka“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

12 minutę jo realizuoti atsistojo Janas Kuchta, tačiau šio futbolininko smūgį puikiai atrėmė Brno klubo vartininkas.

Iškovojusi pirmą tašką „Zbrojovka“ pakilo į 13 vietą, o „Bohemians“ ekipa su 5 taškais yra penkta.

Rezultatas:

„Zbrojovka“ 0 – 0 „Bohemians 1905“

12’ Jan Kuchta („Bohemians“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

Tadas Kijanskas („Zbrojovka)“ – žaidė visas rungtynes

Artūras Žulpa (deš.) | Organizatorių nuotr.

Tuo metu Kazachstane pralaimėjimą patyrė „Tobol“ ekipa su Artūru Žulpa. Lietuvis žaidė visą mačą, bet išvykoje 0-1 nusileido „Kaisar Kyzylorda“ klubui.

Vienintelį mačo įvartį 55 minutę įmušė Europoje žinomas puolėjas Franckas Dja Djedje.

Po 23 turų „Tobol“ klubas su 31 tašku yra penktas.

Rezultatas:

„Kaisar Kyzylorda“ 1 – 0 „Tobol“

55’ [1 – 0] Franck Dja Djedje

Artūras Žulpa („Tobol“) – žaidė visas rungtynes

Simonas Stankevičius | Organizatorių nuotr.

Norvegijos trečiojoje lygoje dar vieną pergalę iškovojo du lietuvius turinti „Egersunds“ ekipa, kuri išvykoje 2-1 įveikė „Vidar“ klubą.

„Egersunds“ klubo startinėje sudėtyje žaidė puolėjas Simonas Stankevičius ir vartininkas Igoris Spiridonovas. Pastarasis žaidė iki finalinio švilpuko, o S.Stankevičius šiame mače buvo pakeistas tik 90 minutę. Tiesa, 85 minutę jis gavo geltoną kortelę.

Visi trys įvarčiai buvo įmušti dar per pirmą kėlinį. Po šios pergalės „Egersunds“ su 16 taškų pakilo į 10 vietą.

Rezultatas:

„Vidar“ 1 – 2 „Egersunds“

17’ [1 – 0] Dennis Nielsen (į savus vartus)

33’ [1 – 1] Bubacarr Sumareh

36’ [1 – 2] Sverre Larsen

Simonas Stankevičius („Egersunds“) – žaidė 90 minučių ir 85 min. gavo geltoną kortelę