„Chelsea“ – „Burnley“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje pirmajame ture netrūko įspūdingų dvikovų, o jis taip pat pateikė ir sensacingą rezultatą – „Burnley“ ekipa „Stamford Bridge“ stadione pranoko devyniese rungtynes užbaigusį Londono „Chelsea“ klubą 3-2.

Rungtynių pradžioje „mėlynieji“ daug kontroliavo kamuolį (80 proc. prieš 20 proc.) ir atrodė, jog įvartis brendo į svečių vartus. Visgi viską aukštyn kojomis apvertė 14 minutę Gary Cahillo gauta raudona kortelė. „Chelsea“ kapitonas pavojingai „įvažiavo“ į oponentą ir sulaukė griežtos nuobaudos.

Tuo „Burnley“ kaip mat pasinaudojo. 24 minutę po Matthew Lowtono perdavimo Samas Vokesas baudos aikštelės centre sugebėjo nestipriai smūgiuoti į vartų kampą, o Thibaut Courtoisui nepavyko sugraibyti kamuolio ir šis įkrito į vartus.

39 minutę Bernlio komanda privertė nuščiuvti varžovų stadioną antrą kartą. Po puikiai įžaistos kampinio gynėjas Stephenas Wardas įsiveržė į baudos aikštelės kraštą ir iš aštraus kampo puikiu smūgiu į tolimąjį kampą nuginklavo vartininką.

Po kelių minučių „Burnley“ dar kartą smogė oponentams ir tai jau atrodė kaip mirtinas smūgis – po puikiai „pakabinto“ Steveno Defouro perdavimo į baudos aikštelę S.Vokesas pelnė įvartį.

Antrajame kėlinyje Antonio Conte bandė gelbėti savo kailį ir vietoje Michy Batshuayi į aikštę įleido Alvaro Morata. Klubo naujokas neilgai užtruko ir 69 minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą smūgiu iš arti po gražios kombinacijos.

Likus 10 minučių iki mačo galo Cescas Fabregasas gavo antrą geltoną kortelę ir paliko aikšte, bet „Chelsea“ nekapituliavo ir toliau bandė žaisti savo futbolą. 88 minutę jie sušvelnino jie sumažino atsilikimą, kai A.Morata galva atmetė kamuolį prieš Tomą Heatoną išnirusį Davidą Luizą, kuris šaltakraujiškai sužaidė ir įmušė

Paskutinėmis minutėmis netrūko įtampos, bet „Burnley“ neįtikėtinai triumfavo 3-2.