Charlesas Barkley | Scanpix nuotr.

Charlesas Barkley | Scanpix nuotr.

Filadelfijos „76ers“ komanda atkrintamosiose paskutinį kartą žaidė 2012 metais, o po to per penkis sezonus iškovojo 109 pergales.

„76ers“ legenda Charlesas Barkley bus šokiruotas, jeigu komanda kitą sezoną nepateks į atkrintamąsias.

„Jeigu Embiidas ir Simmonsas bus sveiki, jie tikrai pateks į atkrintamąsias. Pastaruosius metus traumos labai kenkė šiai komandai. Tačiau dabar „76ers“ turi Fultzą, Redicką. Praėjusiais metais puikiai žaidė Šaričius.

Jeigu komanda nepateks į atkrintamąsias, būsiu šokiruotas“, - sakė buvusi NBA žvaigždė.

Kol kas daugiausiai neaiškumų kelia Beno Simmonso ir Markelle‘o Fultzo pozicijos aikštėje. Abu krepšininkai įpratę dažnai kamuolį turėti rankose ir abiem teks aukotis.

„Treneris turės su jais pasikalbėti, tačiau tai bus įdomu“, - kalbėjo Ch.Barkley. 


quNNcy
2017-07-16 17:01:41
Komanda velniskai talentinga,bet viski puikiai zinome kad jauni ir dar nepatyre,stai kas gali kisti koja,maximalizmas ir norejimas pasirodyt kad as galiu,jei vadovai islaikys jaunima o vel neprades daryt nesamoningu mainu,tai laikui began bus rimta jega
Atsakyti
ciapka
2017-07-16 15:30:41
del sixers klausims jie nesusizaide simonsas isvis nelose fultzas taip pat naujoks embid tiek lieka manau dar sezona reikes palaukt sixers o wolves 6 vieta minimum turetu but vakarose
Atsakyti
o
2017-07-16 13:08:08
wolves taip pat tinka kategorija "sokiruotas jei nepateks i PO"
Atsakyti





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

09-24 Vytautas 17:00 Šiauliai
09-24 Neptūnas 17:15 Nevėžis
09-25 Žalgiris 18:45 Pieno žvaigždės

Eurolyga

10-12 CSKA 20:00 AX Armani
10-12 Anadolu Efes 20:00 Real
10-12 Olympiacos 21:00 Baskonia
10-12 Brose 21:00 Maccabi
10-12 Unicaja 22:00 Fenerbahce
10-13 Khimki 19:30 Valencia Basket
10-13 Žalgiris 20:00 Crvena Zvezda
10-13 Barcelona 22:00 Panathinaikos
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 09-27 Atlantas 18 : 00 Žalgiris
Tre 09-27 Trakai 20 : 00 Stumbras
Ket 09-28 Jonava 16 : 30 Kauno Žalgiris
Ket 09-28 Sūduva 18 : 00 Utenis Utena

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 09-24 Brighton & Hov… 18 : 00 Newcastle United
Pir 09-25 Arsenal 22 : 00 West Bromwich …

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141