Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Vilniaus „Žalgirio“ klubo treneris Valdas Dambrauskas pripažino, kad UEFA Čempionų lygos burtai Lietuvos komandai nebuvo patys parankiausi, o taip pat atskleidė, kad komanda ruošiasi pasistiprinti atvykusiais naujokais.

Pirmadienį UEFA būstinėje ištraukti burtai suvedė „žaliai baltus“ su Razgrado „Ludogorets“ komanda, kuri yra žaidusi Čempionų lygos grupių etape. „Žalgirio“ klubas surengė spaudos konferenciją burtų traukimo metu ir komandos atstovai pasidalijo mintimis apie varžovus.

Valdas Dambrauskas: „Niekas neapalpo, sąmonės neprarado, burtai yra burtai, nieko nepadarysi. Mes komandos pasirinkti negalime. Tarp skirstytų varžovų lengvų komandų nėra, visos jos yra šalių čempionai, daugelis jų žaidė Čempionų lygoje ir Europos lygoje ir praėjo tokį kelią, kokį reikia praeiti „Žalgiriui“. Kažkada reikia nugalėti tą varžovą, kad būtum ten. Šiandien pradėsime dirbti ir analizuosime. Dabar mums reikia pradėti ruoštis pirmoms rungtynėms Vilniuje. Komandoje bus atakuojantis žaidėjas čilietis, savo šalyje tapęs rezultatyviausiu žaidėju, gali žaisti bet kurioje atakuojančioje pozicijoje aikštėje. Taip pat bus žaidėjas, pakeisiantis Georgą Freidgeimą. Jis tik šiandien nusileido Vilniuje“.

„Žalgirio“ prezidentė Vilma Venslovaitienė: „Niekada mums nebuvo lengva nei Lietuvoje, nei Europos turnyruose. Tačiau Čempionų lygoje turime nemažai patirties žaidžiant su pajėgiais varžovais. Visus kviečiu palaikyti „Žalgirį“. Manęs burtai nei nuvylė, nei nustebino. Žinome, kad gyvenime reikia daug ką užsidirbti. Kuo mums sunkiau, tuo mums lengviau, su visomis komandomis reikia žaisti. Komanda yra brandi, branduolys yra išlikęs iš praeitų metų ir tikiu, kad vyrai kovos dėl vietos po saule. Mes pasitikime savimi, nes turime svajonę. Mūsų psichologinis klimatas yra lengvesnis nei pas mūsų varžovus, nes jie ne tik gali, bet ir privalo laimėti.Stebime transferų rinką, o kaip atvykimai pasiteisins, mes pamatysime“.

„Žalgirio“ trenerio asistentas Andrius Skerla: „Nesu buvęs Bulgarijoje nei su klubu, nei su rinktine, tad tai turėtų būti įdomi patirtis. „Ludogorets“ komanda yra rungtyniavusi grupių etape ir mums tai nėra nieko naujo. Kažkada turime tą etapą praeiti. Šiandien prasideda rimtas darbas, analizuosime, stebėsime varžovus. Bulgarijos čempionatas yra aukštesnio lygio nei Lietuvos, bet mes jų nebijome ir žinome, kad gerai pasiruošus, galime žaisti prieš bet kokią komandą“.

„Žalgirio“ saugas Mantas Kuklys: „Tikėjausi ne to. Norėjosi ištraukti „Qarabag“ ar „Partizan“, visada norisi sąlyginai silpnesnių varžovų. Su burtais niekada nebuvo lengva, ne išimtis ir šiemet. Kuo stipresnis varžovas, tuo įdomiau. Esame nusiteikę ir pasirengsime šioms rungtynėms. Tikiu, kad iškovosime teigiamą rezultatą ir pasieksime tai, ko seniai norėjome. Sunku pasakyti, ką varžovai galvojo apie mus, mums reikia žiūrėti į save. Po tokių rungtynių, kaip su „Astana“, tu esi psichologiškai stipresnis ir mes esame pasiruošę bet kam. Manau, kad pradėti pirmąsias rungtynes namuose yra teigiamas dalykas“.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Eurobasket 2017

08-31 Slovėnija 13:45 Lenkija
08-31 Vokietija 15:45 Ukraina
08-31 Islandija 16:30 Graikija
08-31 Lietuva 18:30 Gruzija
08-31 Prancūzija 20:00 Suomija
08-31 Italija 21:30 Izraelis
09-01 Vengrija 15:00 Kroatija
09-01 Serbija 17:00 Latvija
09-01 Ispanija 17:45 Juodkalnija
09-01 Rumunija 20:30 Čekija
09-01 Turkija 21:00 Rusija

Draugiškos rungtynės

08-19 Latvija 19:45 Lietuva
08-23 Lietuva 19:30 Islandija
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 08-22 Stumbras 18 : 00 Žalgiris
Ant 08-22 Trakai 20 : 00 Atlantas
Tre 08-23 Kauno Žalgiris 18 : 00 Utenis Utena

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141