Davide Nicola dviračiu numynė apie 1300 km. | Scanpix nuotr.

Davide Nicola dviračiu numynė apie 1300 km. | Scanpix nuotr.

Prieš du mėnesius Italijos „Serie A“ lygos „Crotone“ klubo treneris Davide Nicola pažadėjo, kad jei jo klubas išliks stipriausiame Italijos divizione, jis dviračiu numins į Turino miestą, esantį maždaug už 1300 kilometrų.

44-ejų metų stratego treniruojamas „Crotone“ sugebėjo stebuklingai išlikti lygoje, todėl treneris savo pažado laikėsi ir po devynias dienas trukusios kelionės dviračiu pasiekė Turino miestą.

Fantastišką sportinę formą pademonstravęs strategas per dieną turėjo numinti po maždaug 140 kilometrų, o tai yra išties įspūdingi skaičiai.

Davide Nicola numintas atstumas per 9 dienas | Organizatorių nuotr.

Davide Nicola numintas atstumas per 9 dienas | Organizatorių nuotr.

D.Nicola tokį iššūkį turbūt priėmė ne tik dėl savo pažado, bet ir dėl savo sūnaus Alessandro atminimo. 2014 metais 14-metis berniukas tragiškai žuvo netoli savo namų, po to kai autobusas pravažiuodamas kliudė jo dviračio galinį ratą.

Po devynių dienų kelionės Turine D.Nicola laukė apie 300 žmonių. Iškart pakalbintas strategas sakė: „Ar esu pavargęs? Šiuo metu vis dar nejaučiu kažkokio skausmo. Galbūt rytoj jau pasijusiu pavargęs“.

„Man labiausiai rūpi tai, kad pasiekiau savo tikslą ir ištesėjau savo pažadą. Su daugelio žmonių pagalba man taip pat pavyko pritraukti dėmesį dėl saugumo keliuose. Turine buvau pasitiktas tikrai entuziastingai. Tai buvo nuostabi kelionė. Tai buvo pasaka“, – užbaigė D.Nicola.

Priminsime, kad „Crotone“ klubui praėjęs sezonas buvo pirmasis „Serie A“ lygoje, bet po pirmų 29 rungtynių klubas turėjo tik 14 taškų ir atrodė, kad jie tikrai iškris į „Serie B“ lygą. Tačiau paskutinius šešis mačus iš devynių laimėjęs klubas sugebėjo surinkti 34 taškus ir užimti saugią 17 vietą lygoje.

Taip pat paminėsime, kad numinti dviračiu iki Turino D.Nicola pažadėjo balandžio mėnesio pradžioje, kai „Crotone“ iškovojo pirmąją išvykos pergalę ir 2-1 įveikė „Chievo“ ekipą.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-28 Portugalija 21:00 Čilė
06-29 Vokietija 21:00 Meksika

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141