Meksikos treneris: „Prilygome Europos čempionams ir sustabdėme C.Ronaldo“ Portugalijos treneris: „Rezultatas yra teisingas“

2017.06.19 10:50
Juanas Carlosas Osorio | Scanpix nuotr.

Juanas Carlosas Osorio | Scanpix nuotr.

Vakar FIFA Konfederacijų taurėje buvo sužaistos nuostabios rungtynės, kuriose Portugalija ir Meksika sužaidė lygiosiomis 2-2.

Antrą įvartį Portugalija pelnė sužaidus jau daugiau nei 80 minučių, bet Meksika nepasidavė ir per pridėtą laiką Hectoras Moreno išlygino rezultatą.

Po rungtynių Meksikos treneris Juanas Carlosas Osorio gyrė savo komandą dėl pavykusio žaidimo plano sustabdyti Europos čempionus ir jų kapitoną Cristiano Ronaldo. Tiesa, C.Ronaldo šiame mače atliko rezultatyvų perdavimą pirmojo įvarčio autoriui Ricardo Quaresmai.

„Mes prilygome Europos čempionams ir sukūrėme daug šansų, tik turėjome bėdų juos realizuojant“, – teigė J.C.Osorio.

„Sugebėjome sustabdyti Cristiano Ronaldo. Turėjome beveik 60 % kamuolio kontrolę. Už savo pasirodymą nusipelnėme daug pagyrų, kadangi visiškai prilygome Europos čempionams“, – užbaigė Meksikos treneris.

Fernando Santosas | Scanpix nuotr.

Fernando Santosas | Scanpix nuotr.

Tuo metu Portugalijos treneris Fernando Santosas išliko filosofiškas ir pareiškė manantis, kad rezultatas yra teisingas.

„Mes gerai pasiruošėme šioms rungtynėms, bet žaidėme prieš labai gerą ir technišką komandą“, – sakė F.Santosas.

„Mums sunkiai sekėsi ilgiau palaikyti kamuolį, bet sugebėjome su tuo susitvarkyti ir net galėjome laimėti. Visgi šis rezultatas yra sąžiningas, nes Meksika žaidė labai gerai“, – užbaigė F.Santosas.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-28 Portugalija 21:00 Čilė
06-29 Vokietija 21:00 Meksika

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141