Allison Stokke | Instagram.com nuotr

Allison Stokke | Instagram.com nuotr

 Dar 2008 m. paviešinta šuolininkės su kartimi Allison Stokke nuotrauka „užkariavo“ internetą. Jaunos amerikietės išvaizda nepaliko abejingų, o A.Stokke buvo praminta lengvosios atletikos sekso simboliu.

Pačiai A.Stokke tokie epitetai nepatiko, tačiau ji pasirašė sutartis su „Nike“ bei „Athleta“ bei tapo šių kompanijų modeliu. Stadione jos rezultatai liko gana kuklūs, tad į žiniasklaidos akiratį A.Stokke nebuvo patekusi jau kurį laiką.

Neseniai profesionalus golfo žaidėjas 28-erių metų amerikietis Rickie Fowleris „instagram“ paskyroje patalpino savo nuotrauką su A.Stokke. Tiek pats golfo žaidėjas, tiek lengvaatletė patvirtino, jog jie – pora, taip atkreipdami ir žiniasklaidos dėmesį.

R.Fowlerio bendraamžė A.Stokke iki šių dienų neapleidžia lengvosios atletikos sektoriaus. Jos geriausias sezono rezultatas yra 4,27 metro, o 2012 m. pasiektas asmeninis rekordas – 4,36 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-28 Portugalija 21:00 Čilė
06-29 Vokietija 21:00 Meksika

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141