Radja Nainggolanas | Scanpix nuotr.

Radja Nainggolanas | Scanpix nuotr.

„Roma“ klubo saugas Radja Nainggolanas jau ne kartą yra viešai pareiškęs, kad nekenčia Turino „Juventus“ klubo ir belgas tai dar kartą patvirtino Romos radijui.

Sekmadienį „Roma“ klubas sutrukdė „Juventus“ ekipai iškovoti Italijos čempionų vardą jau praėjusiame ture ir juos namuose nugalėjo rezultatu 3-1. Trečią įvartį savo ekipai šiame mače pelnė būtent R.Nainggolanas.

„Per rungtynes „Bianconeri“ fanai vadino mane mėšlo krūva...ką gi, ši mėšlo krūva įmušė jiems įvartį“, – „Juventus“ ekipos sirgaliams įgėlė R.Nainggolanas.

„Nebuvau visiškai pasveikęs iki tų rungtynių, bet aš norėjau žaisti bet kokia kaina, todėl save spaudžiau kuo greičiau atsigauti“, – atskleidė saugas, kuris prieš tai žaistame mače su „Milan“ patyrė traumą, bet ją išsigydė per savaitę.

„Mes jautėme spaudimą, nes „Napoli“ rezultatas prieš „Torino“ mus privertė laimėti. Sugebėjome iškovoti puikią pergalę Milane, o po to tai pratęsėme ir Romoje. Manau, kad prieš „Juventus“ laimėjome pelnytai“, – tęsė belgas.

„Tiesa, kad nuo „Juventus“ atsiliekame 4 taškais ir vargu ar juos pavyks pasivyti. Tačiau apie tai mes negalvosime ir tiesiog stengsimės iškovoti 6 likusius taškus, o po to viską ir pamatysime. Šį sezoną nesugebėjome iškovoti taurės, tačiau Italijoje mes atsiliekame tik nuo komandos, kuri pateko į Čempionų lygos finalą. Į tai reikia atsižvelgti. Puikiai suprantame, kad antra vieta priklauso tik nuo mūsų pačių. Turime įveikti „Chievo“ ir „Genoa“, – užbaigė R.Nainggolanas.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-28 Portugalija 21:00 Čilė
06-29 Vokietija 21:00 Meksika

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141