Norite tobulo užpakaliuko? efektyviausi pratimai merginoms!

2017.05.18 11:11
Nojus Berlinskas
Puslapio „Priklausomas nuo sporto“ įkūrėjas, motyvatorius, blogeris, asmeninis bei virtualus/internetinis treneris, mitybos bei sporto programų specialistas.
Pratimas | Organizatorių nuotr.

Pratimas | Organizatorių nuotr.

 Koks pagrindinis dalykas, apie ką turėtumėte mąstyti treniruojantis? Visų pirma, turite mąstyti, koks dirba raumuo atliekant pratimą, kuri vieta turi jaustis, stengtis būtent tą vietą laikyti įtempus.

Šiuo atveju - tai yra užpakalis, todėl atliekant pratimus būtina užpakalį įtempinėti, jausti, o ne tiesiog atlikti pratimą, atlikti judesį, nesuprantant kas, kaip ir kodėl dirba.

Jeigu tiesiog atliksit judesį - gali labai lengvai jaustis ne tas, kas norėtumėt, kad jaustųsi, pavyzdžiui šlaunys!

Todėl viską darykite lėtai, gražiai, besistengdamos jausti treniruojamą vietą, mąstykit apie atlikimo techniką, mąstykit apie tai, ką darot ir jūsų kūnas tikrai gražės!

N.Berlinsko vaizdo reportaže demonstruojamas kojų spaudimo pratimas, mirties traukos/pasilenkimai su svarmenimis, dubens kėlimas nuo atramos, pritūpimai su svarmenimis, spyriai/kėlimai atgal nuo kelių, įtupstai viena koja, kelių išvedimai/skėtimai gulint ir dubens kėlimas su guma.

Efektyviausi pratimai sporto salėje jums, merginos! Koks pagrindinis dalykas, apie ką turėtumėte mąstyti treniruojantis ? Tai visų pirma, turite mąstyti koks dirba raumuo atliekant pratimą, kuri vieta turi jaustis, stengtis būtent tą vietą laikyti įtempus. Šiuo atveju - tai yra užpakalis, todėl atliekant pratimus būtina užpakalį įtempinėti, jausti, o ne tiesiog atlikti pratimą, atlikti judesį, nesuprantant kas, kaip ir kodėl dirba. Jeigu tiesiog atliksit judesį - gali labai lengvai jaustis ne tas, kas norėtumėt, kad jaustųsi, pavyzdžiui šlaunys! Todėl viską darykite lėtai, gražiai, besistengdamos jausti treniruojamą vietą, mąstykit apie atlikimo techniką, mąstykit apie tai, ką darot ir jūsų kūnas tikrai tikrai gražės! Ar jums patinka tokie video ? Jei taip, tuomet spauskit patinka ir būtinai pasidalinkit su draugais, kad kuo daugiau žmonių išmoktų sportuoti taisyklingai!

Posted by Priklausomas nuo sporto on Wednesday, May 17, 2017

 

Nojus Berlinskas
Puslapio „Priklausomas nuo sporto“ įkūrėjas, motyvatorius, blogeris, asmeninis bei virtualus/internetinis treneris, mitybos bei sporto programų specialistas.
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 07-22 Kauno Žalgiris 17 : 00 Jonava
Šeš 07-22 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 07-23 Utenis Utena 18 : 00 Sūduva
Sek 07-23 Atlantas 20 : 00 Trakai

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141