Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Mišrių kovos menų žvaigždė airis Conoras McGregoras jau labai greitai sulauks pirmosios savo atžalos, tačiau laukdamas kūdikio nenustojo treniruotis, ruošti kitų kovotojų ir kalbėti apie galimą kovą su pastarojo dešimtmečio geriausiu boksininku amerikiečiu Floydu Mayweatheriu.

Nors ilgą laiką didžiausia šios kovos kliūtimi buvo įvardinamas UFC prezidentas Dana White'as, tačiau nesenai pats D.White'as teigė, kad derybos vyksta bei atskleidė, kiek galimai galėtų uždirbti kovotojai.

„Viskas priklauso nuo to, kaip parduosime kovą. Ir jeigu mes parduosime ją taip, kaip aš galvoju, F.Mayweatheris uždirbtų šiek tiek daugiau nei 100 milijonų, o C.McGregoras - 75 milijonus“, - atskleidė D.White'as.

Netrukus po šio pranešimo C.McGregoras „instagram“ socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu, kuriame demonstruoja bokso technikas bei šalia paliko pranešimą apie F.Mayweatherį bei savo ateities planus.

„Tai vaizdo įrašas, kurį aš nusiunčiau labiau patyrusiam žmogui, kuris atsiųsdavo man patarimus. Tikiu, kad jums tai patiks“, - rašė C.McGregoras. „Šiuo metu esu susitelkęs ties boksu, tačiau nedarau klaidų - kojų spyriai, graplingo aspektus ir visą kitą taip pat darau su kitais kovotojais. Floydas gali privaryti į kelnes ir jeigu taip įvyks, aš grįšiu į tikras kovas ar pasirinksiu kitą boksininką, pavyzdžiui Manny Pacquiao ar dar ką“.

C.McGregoras taip pat atskleidė, kad šiomis dienomis paruošė daug kovotojų, o vienas iš jų dalyvaus UFC renginyje šį savaitgalį.

Pranešama, kad airis nesenai sumokėjo Nevados atletikos komisijos jam paskirtą baudą už spaudos konferencijos metu mėtytus buteliukus į Nate'ą Diazą. Visgi jis kol kas šioje valstijoje jam nesuteikta boksininko licencija, tačiau NAC vykdantysis direktorius Bobas Bennettas atskleidė, kad kliūčių C.McGregorui ją gauti nebeliko.

Here is a reply video I sent one of my protégés who was seeking advice on some boxing only pad work footage they sent me. I believe you will like it. The focus has been solely boxing lately but make no mistakes, the kicking and grappling aspects, and everything else got to do with unlimited free fighting, is still very much present in my thoughts. Floyd may crap his jocks after all and if so I will go back to true fighting or just pick another boxer like manny or something. But whatever that's another conversation. I like to build fighters and watch their progression. I have built many to this date, and all unintentionally. One is fighting in the UFC main event this weekend. When my son is born I will build him up into a multiple free fighting world champion also. Just like his old man. I look forward to it.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

F.Mayweatheris yra laimėjęs visas 49 kovas bokso ringe, iš kurių 26 – nokautais. Jam trūksta tik vienos pergalės, kad pagerintų legendinio Rocky Marciano rekordą, kurio rezultatas per karjerą buvo identiškas – 49 pergalės ir 0 pralaimėjimų.

C.McGregoro sąskaitoje lieka 21 pergalė ir 3 nesėkmės. Airiui vis dar priklauso UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržas, kurį airis turėtų ginti šiemet.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-24 Meksika 18:00 Rusija
06-24 Naujoji Zelandija 18:00 Portugalija
06-25 Čilė 18:00 Australija
06-25 Vokietija 18:00 Kamerūnas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141