LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

LeBronas Jamesas surinko trigubą dublį, o jo vedama Klivlando „Cavaliers“ komanda svečiuose rezultatu 119:114 (27:37, 22:37, 35:17, 35:23) pranoko Indianos „Pacers“ krepšininkus.

Serijoje 3-0 pirmaujantys NBA čempionai viską galės užbaigti jau kitose rungtynėse.

Svečiai prastai rungtyniavo pirmoje rungtynių dalyje, o jų varžovai buvo užsivedę bei per pirmus du kėlinius susikrovė net 25 taškų persvarą.

Rungtynes laimėti sugebėjusi Klivlando komanda surengė trečią pagal dydį sugrįžimą NBA atkrintamųjų istorijoje.

„Žinojome, kad žaisti Indianoje bus gerokai sunkiau, bet nesitikėjome, jog taip nutiks. Per didžiąją pertrauką pasakiau vyrukams susikaupti ir bandyti po mažu mažinti deficitą su gera gynyba“, – sakė L.Jamesas.

„Cavaliers“ taip pat įėjo į NBA istoriją kaip komanda, kuri iškovojo pergalę, nors po dviejų kėlinių turėjo didžiausią atsilikimą. Iki tol rekordas priklausė Baltimorės „Bullets“, kuri 1948 metais laimėjo po dviejų kėlinių panaikindama 21 taško deficitą.

Po dviejų kėlinių svečiai atsilikinėjo rezultatu 49:77, bet atkuto po trečio ketvirčio metu, kai tiesiog ėmė tirpdyti savo atsilikimą. Kėlinį jie pradėjo pelnydami 13 taškų iš eilės ir priartėjo – 62:77. Priešpaskutinį kėlinį „Cavaliers“ užbaigė spurtu 8:3 ir kvėpavo varžovams į nugaras (84:91).

Lemiamo ketvirčio rezultatas jau tapo lygus (98:98) ir nuo tada prasidėjo permaininga kova taškas į tašką. Likus žaisti beveik keturias minutes svečiai turėjo tik taško persvarą (108:107), bet tuomet „Cavaliers“ varžovams sudavė lemiamą smūgį – pelnė 6 taškus be atsako (114:107) ir nebeleido atkurti intrigos.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 (8/15 dvit., 6/12 trit., 7/14 baud., 13 atk. kam., 12 rez. perd.), Kevinas Love'as (6 atk. kam.), J.R. Smithas (4/8 trit.), Kyrie Irvingas (1/6 trit.) ir Channingas Frye po 13, Kyle'as Korveris 12 (4/5 trit.).

„Pacers“: Paulas George'as 36 (5/13 dvit., 5/15 trit., 11/11 baud., 15 atk. kam., 9 rez. perd.), Jeffas Teague'as 15 (4/6 trit., 7 rez. perd.), Lance'as Stephensonas 13 (6 atk. kam.), Thaddeusas Youngas (14 atk. kam.) ir Kevinas Seraphinas (5/7 baud., 5 atk. kam.) po 11.

Eta
2017-04-21 11:58:21
Na mes turime galimybe stebeti geriausia visu laiku nba zaideja lbj. Be kyrie,love 4 kelini zaide ir dar pergale issiveze is indianos. Prikisit kad mj geresnis zaidejas negu lbj? Pfff nejuokinkit kuom tegali pasigirt mj kad daugiau ziedu turi. Bet ne ziedai tave "padaro geriausiu".
dede
2017-04-21 11:24:55
visokie westbrookai gali uostyti su savo tyčia rinktais trigubais dubliais ir metimais 16/30. va kur tikrasis karalius ir mvp
m
2017-04-21 13:09:34
ir tai dazniause meto po 20met:)
sigis
2017-04-21 09:06:25
CAVS LeBron'ius MVP su 41 taškais (13 atk. kam., 12 rez. perd.) rodo kas yra karalius, R. Westbrook'as su J. Harden'u gali slėptis po lapais. Cavaliers 3:0 Pacers. Panaikino 25 taškus, va čia tai tikras, parodė kas yra kas!
Jonis
2017-04-21 09:06:17
Jis yra tikrai verciausias bvp o ne vebstrokas kuriam dirba komanda dėl jo rezultatų o james dirba komandai ir rodikliai gaunasi savaime