Danielius Nomanovas | hockey.lt nuotr.

Danielius Nomanovas | hockey.lt nuotr.

 Lietuvos ledo ritulio rinktinės trenerių štabas paskelbė pirmuosius tris žaidėjus, puolėjus, kurie atsisveikino su rinktine.

Visa komanda padėkojo 23-ejų Maurui Baltrukoniui, 19-mečiui Edvinui Boroškai ir 21-erių Danieliui Nomanovui, kurie šiais metais nepateko į rinktinę.

Į pasaulio čempionatą dėl traumos, kuri taip ir neleido pasirodyti stovykloje, nevyks ir 29-erių puolėjas Donatas Kumeliauskas bei 17-metis Kostas Gusevas, kuris su rinktine atsisveikino pirmasis, bet treneriai pažymėjo, jog tai netolimos ateities rinktinės žaidėjas.

Tolimesnė komandos situacija paaiškės tik paskutinę registracijos dieną. Kazachstano čempionate rungtyniaujantis vienas geriausių pastarojo meto Lietuvos rinktinės gynėjų Nerijus Ališauskas su Karagandos „Temirtau“ klubu šios šalies finalo serijoje iki keturių pergalių trečiose rungtynėse 1:5 pralaimėjo Astanos „Nomad“ komandai ir serijoje atsilieka 1:2. Ketvirtosios rungtynės įvyks penktadienį ir po jų teks iš naujo svarstyti numatytus ėjimus rinktinės sudėtyje.

Taip pat rytoj trečiąsias serijos iki trijų pergalių rungtynes žaidžia 21-erių gynėjas Domantas Čypas, kuris su „Wichita Falls Wildcats“ klubu jaunimo iki 21-erių metų NAHL lygoje Jungtinėse Amerikos Valstijose "Lone Star Brahmas" klubui pralaimi 0:2.

Abu gynėjai yra reikalingi komandai ir dėliojami įvairūs variantai.

„Gali būti, kad į čempionatą vyks kažkuris ledo ritulininkas, tačiau čempionate taip ir nebus registruotas. Paini situacija, tačiau iš jos bandysime išspausti maksimumą“,- ketvirtadienį po vakarinės treniruotės sakė vyriausiasis treneris Berndas Haakė.

Treniruočių stovykloje liko 9 gynėjai ir 14 puolėjų bei trys vartininkai. Čempionatui registruojami 20 žaidėjų ir 2 vartininkai. Registracija įvyks šeštadienį vakare čempionato direktorato metu.

Rinktinė šeštadienį 17 val. lėktuvu iš Vilniaus išskrenda į Belfastą (Šiaurės Airija), kur jau sekmadienį 21.30 val. Lietuvos laiku startuos pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizione rungtynėmis su Estijos komanda. 

Eil nr Žaidėjas Poz Gimimo data Klubas
Gynėjai
1 Kieras Mindaugas G 1980-06-07 Hockey Punks (Lietuva)
2 Aliukonis Rolandas G 1981-05-25 Energija Elektrėnai (Lietuva)
3 Katulis Artūras G 1981-08-05 Juodupe (Lietuva)
4 Ališauskas Nerijus G 1991-06-06 Saryarka,(VHL) (Kazachstanas)
5 Čypas Domantas G 1996-03-24 Wichita Falls, (NAHL) (JAV)
6 Jasinevičius Jaunius G 1996-07-09 SK Lejon, (Div1) (Švedija)
7 Protčenko Edgar G 1997-05-20 Energija Elektrėnai (Lietuva)
8 Benilov Daniel G 1997-07-20 KJT Edustus,
(Suomi-sarja) (Suomija)
9 Jonuška Lukas G 1998-03-07 Harnosand, (J20
Elit) (Švedija)
Puolėjai
1 Pliskauskas Darius P 1980-09-29 Peterborough, (EPIHL) (Didžioji Britanija)
2 Jagelavičius
Vytautas
P 1988-11-14 Energija Elektrėnai (Lietuva)
3 Verenis Povilas P 1990-07-29 Energija Elektrėnai (Lietuva)
4 Bosas Arnoldas P 1990-08-28 Sheffield
St, (EPIHL) (Didžioji Britanija)
5 Rybakov Edgar P 1991-01-05 Hockey Punks (Lietuva)
6 Rulevičius Pijus P 1992-08-10 St. Norbert College,
(NCAA III) (JAV)
7 Bendžius Aivaras P 1993-01-26 Energija Elektrėnai (Lietuva)
8 Fiščevas Aimas P 1994-02-09 Energija Elektrėnai (Lietuva)
9 Bogdziul Daniel P 1994-02-24 Katowice, (Lenkija)
10 Gintautas Paulius P 1995-05-10 IK Comet,
(Div1) (Norvegija)
11 Čižas Ugnius P 1995-08-31 Hull Pirates, (EPIHL) (Didžioji Britanija)
12 Četvertak Ilja P 1997-07-07 Energija Elektrėnai (Lietuva)
13 Krakauskas Emilijus P 1997-07-11 EHC Biel, (U20) (Šveicarija)
14 Kaleinikovas Markas P 1998-12-31 HK Liepajas (Latvija)
Vartininkai
1 Baltrūnas Simas V 1995-03-17 Rokiškis (Lietuva)
2 Pavliukov Artur V 1997-02-14 El Paso Rhinos,
(WSHL) USA
3 Karla Elvinas V 1999-04-12 Energija Elektrėnai (Lietuva)



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

10-21 Juventus 17:00 Nevėžis
10-21 Pieno žvaigždės 17:15 Lietkabelis
10-21 Šiauliai 17:30 Lietuvos rytas
10-22 Neptūnas 17:00 Dzūkija
10-22 Žalgiris 17:15 Vytautas

Eurolyga

10-20 Crvena Zvezda 20:00 Barcelona
10-20 Khimki 20:00 Žalgiris
10-20 Olympiacos 21:00 Unicaja
10-20 Valencia Basket 22:00 Anadolu Efes
10-24 Khimki 19:30 Crvena Zvezda
10-24 Maccabi 21:05 Olympiacos
10-24 Barcelona 22:00 Žalgiris
10-24 Real 22:00 AX Armani
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-21 Jonava 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-21 Trakai 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-21 Sūduva 19 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-21 Atlantas 20 : 00 Sūduva
Sek 10-22 Sūduva 14 : 00 Žalgiris
Sek 10-22 Trakai 14 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 10-22 Jonava 14 : 00 Atlantas
Sek 10-22 Stumbras 14 : 00 Utenis Utena

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 10-20 West Ham United 22 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 10-21 Chelsea 14 : 30 Watford
Šeš 10-21 Stoke City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 10-21 Swansea City 17 : 00 Leicester City
Šeš 10-21 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 10-21 Huddersfield Town 17 : 00 Manchester United
Šeš 10-21 Newcastle United 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 10-21 Southampton 19 : 30 West Bromwich …

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141