„Lietuvos rytas“ nepasigailėjo „Lietkabelio“ krepšininkų Trenerių komentarai (10)

2017.04.20 20:45
Drew Gordonas | Fotodiena nuotr.

Centrinėje „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato 34-ojo turo akistatoje triuškinančia pergale džiaugėsi Vilniaus „Lietuvos ryto“ (25/9) krepšininkai.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai savo tvirtovėje 92:60 (24:16, 29:15, 21:13, 18:16) nepaliko net menkiausios vilties Panevėžio „Lietkabelio“ (23/11) komandai.

Vilniečiai į priekį šoko dar per pirmąsias dvi minutes, kuomet pelnė 7 taškus be atsako, o netrukus skirtumas tapo ir dviženklis (13:2).

Nors svečiai sumažinto deficitą iki 3 taškų (19:16), tačiau antrajame ketvirtyje R.Kurtinaičio klubas ir vėl atstatė buvusį atstumą (27:16), o kėlinio pabaigoje laimėta atkarpa 12-1 padėjo pabėgti net iki 22 taškų (53:31).

Po didžiosios pertraukos panevėžiečiams nepavyko išspręsti problemų, o duobė ėmė dar labiau gilėti – 74:44.

Telikęs kėlinys buvo formalumas, tačiau ir jo vilniečiai neleido laimėti varžovams bei šventė triuškinančią pergalę namuose – 92:60.

„Lietuvos rytas“: Drew Gordonas 17 (7/9 dvit., 0/2 trit., 3/8 baud., 8 atk. kam., 3 blk.), Clevinas Hannah 15 (3/3 trit.), Artūras Gudaitis 13 (10 atk. kam.), Jimmy Baronas ir Anthony Fisheris (5 rez. perd.) po 11.

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 11 (3/5 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), Žygimantas Janavičius 10, Lorenzo Williamsas ir Kšištofas Lavrinovičisu po 7, Žygimantas Skučas ir Benas Magdenas po 6.