„Flames“ - „Ducks“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Flames“ - „Ducks“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

 Trečiadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) paaiškėjo pirmoji komanda, patekusi į Vakarų konferencijos pusfinalį.

Ja tapo Anaheimo „Ducks“, kuri svečiuose 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) įveikė Kalgario „Flames“ ledo ritulininkus ir seriją iki keturių pergalių laimėjo „sausai“ 4-0.

Tai vos penktas kartas „Ducks“ komandos istorijoje, kai jie nepralaimėjo nei vieno mačo atkrintamųjų varžybų serijoje.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Patrickas Eavesas (5:38), Nate'as Thompsonas (6:46) ir Ryanas Getzlafas (59:53).

Vienintelį įvartį „Flames“ gretose pelnė Seanas Monahanas (36:07).

„Ducks“ vartininkas Johnas Gibsonas atrėmė 36 iš 37 varžovų metimų, tuo tarpu rungtynes pradėjęs Brianas Elliottas per mažiau nei šešias minutes sugavo 2 iš 3 varžovų metimų, o jį pakeitęs Chadas Johnsonas per beveik 52 minutes atrėmė 20 iš 21 metimo.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes „Ducks“ laimėjo 3:2, antrąsias - 3:2, o trečiąsias - po pratęsimo 5:4.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Ducks“ žais su San Chosė „Sharks“ ir Edmontono „Oilers“ poros nugalėtoja. Šioje serijoje rezultatas yra lygus 2-2.


Svarbų žingsnį link kito etapo žengė Otavos „Senators“, kuri svečiuose 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) palaužė Bostono „Bruins“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-1.


Pergalę iškovojo ir Minesotos „Wild“, kuri svečiuose 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) įveikė Sent Lujo „Blues“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.


Serijos rezultatą išlygino Vašingtono „Capitals“, kuri svečiuose 5:4 (4:1, 0:1, 1:2) įveikė Toronto „Maple Leafs“ komandą, o tarpusavio pergalių rezultatas tapo lygus 2-2.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

04-26 Kauno Žalgiris 17:00 Utenos Juventus
04-26 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Šiaulių Šiauliai
04-26 Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 Vilniaus Lietuvos rytas
04-26 Kėdainių Nevėžis 17:00 Panevėžio Lietkabelis
04-26 Alytaus Dzūkija 17:00 Prienų Birštono Vytautas

 

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 04-25 Utenis Utena 18 : 00 Žalgiris
Ant 04-25 Sūduva 20 : 00 Stumbras
Tre 04-26 Atlantas 18 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 04-26 Trakai 20 : 00 Lietava

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 04-25 Chelsea 21 : 45 Southampton
Tre 04-26 Middlesbrough 21 : 45 Sunderland
Tre 04-26 Arsenal 21 : 45 Leicester City
Tre 04-26 Crystal Palace 22 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizionas

04-24 Japonija 14:30 Kroatija
04-24 Lietuva 18:00 Nyderlandai
04-24 Didžioji Britanija 21:30 Estija
04-26 Japonija 14:30 Estija
04-26 Nyderlandai 18:00 Kroatija
04-26 Didžioji Britanija 21:30 Lietuva
04-28 Lietuva 14:30 Japonija
04-28 Kroatija 18:00 Estija
04-28 Didžioji Britanija 21:30 Nyderlandai