Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Vokietijos „Der Spiegel“ laikraštis pasižymi tiriamąja žiniasklaida ir atliekamais įvairiais finansiniais ar politiniais tyrimais, bet šįkart į jų akiratį pateko vienas garsiausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo.

„Der Spiegel“ praneša, kad Madrido „Real“ klube žvaigždė prieš aštuonis metus Las Vegase išprievartavo merginą ir jai sumokėjo 375 tūkstančius JAV dolerių, kad ši atsiimtų kaltinimus ir tylėtų.

Skelbiama, kad tai nutiko 2009 metų birželio 13 dieną Las Vegase. Nukentėjusi moteris, kuriai buvo apie 20 metų, dar tą pačią dieną kreipėsi į policiją ir parašė pareiškimą policijai dėl užpuolimo ir išprievartavimo. Ji nenurodė tikslios užpuoliko pavardės, bet teigė, kad tai buvo viešas asmuo ir žinomas sportininkas.

Po septynių mėnesių abi pusės tariamai pasiekė susitarimą ir C.Ronaldo sumokėjo 375 tūkstančius JAV dolerių. Tada moteris atsiėmė savo pareiškimą.

Pasiekto susitarimo dokumentus pasirašė C.Ronaldo advokatas Carlosas Osorio. Susitarimo dokumentuose C.Ronaldo buvo įvardijamas kaip ponas D, o nukentėjusi moteris, kaip ponia P.

Priimdama pinigus moteris taip pat turėjo atskleisti visų pavardes, su kuo apie tai šnekėjo. Moteris taip pat sutiko sunaikinti visą elektroninę ar rašytinę medžiagą apie šį įvykį.

Susitarime taip pat buvo nurodyta, kad nukentėjusi moteris galės parašyti laišką C.Ronaldo, o „Der Spiegel“ teigia, kad jie turi būtent tą laišką, kuriame nukentėjusi moteris detaliai apibūdina įvykusį išprievartavimą.

Tiesa, po šios informacijos ir straipsnio paviešinimo, C.Ronaldo ilgai nelaukė ir padavė į teismą „Der Spiegel“ dienraštį dėl tariamo šmeižto.

Kuri pusė meluoja, o kuri sako tiesą tikrai nėra aišku ir tai turėtų išsiaiškinti teismas.


R
2017-04-16 13:54:34
Nekeista, kad tokie straipsniai eina prieš lemiamą bayern ir real akistatą? Nemaniau, kad vokietukai ant tiek apgailėtini, kaip kad ispanai :) Žemas lygis
Atsakyti
Tai
2017-04-15 20:07:41
Ot kaidys...
Atsakyti
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-24 Meksika 18:00 Rusija
06-24 Naujoji Zelandija 18:00 Portugalija
06-25 Čilė 18:00 Australija
06-25 Vokietija 18:00 Kamerūnas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141