Valančiūnas | Youtube.com nuotr.

Jonas Valančiūnas pataikė pirmąjį karjeros tritaškį, o Toronto „Raptors“ (51/31) komanda pergalingai baigė NBA reguliarųjį sezoną.

Dwane‘o Casey auklėtiniai svečiuose 98:83 (26:21, 27:13, 22:24, 23:25) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (51/31) komandą.

Lietuviui iki pirmojo taiklaus NBA tritaškio prireikė 363 rungtynių ir keturių bandymų.

„Raptors“ komandai šios rungtynės nieko nereiškė, tad antrojo kėlininio viduryje J.Valančiūnas nusprendė pasitikrinti savo taiklumą, o jo komandos draugai po taiklaus metimo pašėlo ir sveikino aukštaūgį.

„Norėjau šypsotis, bet žinojau, kad mūsų laukia ilgos rungtynės“, - apie JV tritaškį sakė D.Casey.

J.Valančiūnas iš viso žaidė 15 minučių, pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“ komanda žaidė be savo žvaigždžių Kevino Love‘o, Kyrie Irvingo ir LeBrono Jameso bei po šios nesėkmės Rytuose užėmė antrąją vietą. Komanda atkrintamosiose susitiks su Indianos „Pacers“.

Toronto klubas neregistravo DeMaro DeRozano.

Tristanas Thompsonas sugrįžo po nykščio traumos ir per 18 minučių surinko 10 taškų.

„Raptors“ komanda pirmą kartą po keturių rungtynių įveikė „Cavaliers“, tačiau ši dvikova buvo labiau treniruočių pobūdžio. Paskutiniame kėlinyje žaidė abiejų komandų atsarginiai žaidėjai.

Svečiai paskutiniame ketvirtyje spurtavo 9-1 ir po Bruno Caboclo tritaškio „Raptors“ pranašumas padidėjo 93-74.

NBA čempionų gretose sėkmingai debiutavo Edy Tavaresas, kuris pelnė 6 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir blokavo 6 metimus per 24 minutes.

Toronto klubas reguliarųjį sezoną pabaigė keturiomis pergalėmis paeiliui.

„Raptors“: Normanas Powellas 25 (7/18 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), Jonas Valančiūnas ir Kyle‘as Lowry po 13, Bruno Caboclo 11, Delonas Wrightas 9, Pascalis Siakamas 8.

„Cavaliers“: Imanas Shumpertas 11 (3/5 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), Tristanas Thompsonas, Deronas Williamsas ir Derrickas Williamsas po 10, Dahntay Jonesas ir Jamesas Jonesas po 9.

o
2017-04-13 18:08:51
mano pastebejimai,apibendrinant :JV beveik stovi vietoj,gal siek tiek drasiau atakuoja is toliau.Sabonio sezonas zemiau vidutinio kaip 11 saukimui,efektyvumas labai zemas.Motiejunas neissiskyre niekuo per tas savo minutes ir dar tie netaiklus tritaskiai..uztat Kuzminskas tikrai gerai debiutavo,ner ko lb prisikabint -isnaudojo savo laika.