Tomas Olberkis | Organizatorių nuotr.

Tomas Olberkis | Organizatorių nuotr.

 Rumunijoje vykstančiame Europos jaunimo (19-22 m.) čempionate Lietuvos boksininkams nepavyko patekti tarp prizininkų.

Svorio kategorijos iki 91 kg ketvirtfinalyje Tomas Olberkis taškais 0:5 (28:29, 27:30, 27:30, 27:30, 27:30) pralaimėjo Ukrainos suaugusiųjų čempionui Ramazanui Muslimovui. Ukrainietis, kuris per savo karjerą jaunimo varžybose yra laimėjęs Europos čempionatų sidabro ir bronzos apdovanojimus, pateko į pusfinalį ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalį.

Kiti Europos čempionate kovoję Lietuvos boksininkai pralaimėjo aštuntfinalyje. Pirmą etapą įveikęs Saimonas Banys, svorio kategorijos iki 69 kg antrame etape pralaimėjo 2014 m. Nandzingo jaunimo olimpiados čempionui italui Vicenco Arecchiai.

Gilvinas Lukošiūnas (iki 60 kg) ir Ąžuolas Zubė (iki 75 kg) turėjo pripažinti Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių prizininkų pranašumą.

Europos čempionate, kuriame teisėjauja lietuvis Vilmantas Bobinas, dalyvauja 183 boksininkai iš 31 valstybės.





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

04-26 Kauno Žalgiris 17:00 Utenos Juventus
04-26 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Šiaulių Šiauliai
04-26 Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 Vilniaus Lietuvos rytas
04-26 Kėdainių Nevėžis 17:00 Panevėžio Lietkabelis
04-26 Alytaus Dzūkija 17:00 Prienų Birštono Vytautas

 

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 04-25 Utenis Utena 18 : 00 Žalgiris
Ant 04-25 Sūduva 20 : 00 Stumbras
Tre 04-26 Atlantas 18 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 04-26 Trakai 20 : 00 Lietava

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 04-25 Chelsea 21 : 45 Southampton
Tre 04-26 Middlesbrough 21 : 45 Sunderland
Tre 04-26 Arsenal 21 : 45 Leicester City
Tre 04-26 Crystal Palace 22 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizionas

04-26 Japonija 14:30 Estija
04-26 Nyderlandai 18:00 Kroatija
04-26 Didžioji Britanija 21:30 Lietuva
04-28 Lietuva 14:30 Japonija
04-28 Kroatija 18:00 Estija
04-28 Didžioji Britanija 21:30 Nyderlandai
04-29 Lietuva 14:30 Kroatija
04-29 Estija 18:00 Nyderlandai
04-29 Japonija 21:30 Didžioji Britanija