„Etihad“ stadionas | Scanpix nuotr.

„Etihad“ stadionas | Scanpix nuotr.

 „Manchester City“ klubą valdanti kompanija „City Football Group“ ruošiasi dar labiau plėstis futbolo rinkoje. Melburno „City“ ir Niujorko „City“ komandas turinti kompanija nusitaikė į ekipą Pietų Amerikoje.

Britų žiniasklaida skelbia, jog „miestiečių“ savininkai nusitaikė į vieną Urugvajaus komandą, taip siekdami padidinti galimybę atrasti naujų futbolo talentų.

„Mums svarbiausia yra pasirinkti tinkamus klubus, miestus ir lygas. Yra lygų ir šalių, kurios mus domina. Mes vienodai dėmesio skiriame visiems savo klubams – Mančesteryje, Niujorke, Melburne ir Jokohamoje“, – sakė CFG atstovas Tomas Glickas.

Šią žiemą „Man City“ gretas papildęs puolėjas Gabrielis Jesusas Mančesterio klubui buvo didelis galvos skausmas, nes jam teko tartis ne tik su „Palmeiras“ komanda, bet ir su futbolininko atstovais. Perėjimas įvyko tik patenkinus visų pusių prašymus.

„Man City“ savininkai viliasi, kad valdomas klubas Pietų Amerikoje leistų ateityje tokių sunkumų išvengti. Tuomet „miestiečiai“ galėtų talentus įsigyti tiesiogiai iš Urugvajaus klubo.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 07-25 Kauno Žalgiris 18 : 00 Žalgiris
Tre 07-26 Utenis Utena 18 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141