Laurynas Grigelis | Sauliaus Jankausko nuotr.

Laurynas Grigelis | Sauliaus Jankausko nuotr.

 Pirmadienį paskelbtame atnaujintame geriausių pasaulio tenisininkų (ATP) vienetų reitinge didžioji dauguma lietuvių pagerino savo turėtas pozicijas.

Reabilitaciją atliekantis pajėgiausias Lietuvos žaidėjas 26-erių metų Ričardas Berankis (490 tšk.) per savaitę taškų neprarado ir išlaikė 120-ą vietą.

25-erių metų Laurynas Grigelis (203 tšk.) pridėjo septynis taškus ir iš 265-os vietos pakilo į 251-ą. 22-ejų metų Lukas Mugevičius (109 tšk.) pridėjo vieną tašką ir iš 404-os vietos pakilo į 400-ą.

Ketvirtoji Lietuvos raketė 20-metis Tadas Babelis (4 tšk.) iš 1337-os vietos pakilo į 1330-ą. 22-ejų metų Julius Tverijonas (2 tšk.) iš 1469-os vietos pakilo į 1460-ą, 24-erių metų Aleksas Tverijonas (1 tšk.) iš 1652-os pozicijos pakilo į 1645-ą, 26-erių metų Tadas Tarasevičius (1 tšk.) iš 1765-os vietos šoktelėjo į 1761-ą, o 18-metis Robertas Vžesinskis (1 tšk.) iš 1860-os pozicijos pakilo į 1851-ą.

Didžiausią šuolį geriausiųjų dešimtuke padarė 35-erių metų šveicaras Rogeris Federeris (4305 tšk.), kuris triumfavo Indian Velse vykusiame „BNP Paribas Open“ teniso turnyre bei iš 10-osios vietos šoktelėjo į šeštąją. Vietomis susikeitė ir japonas Kei Nishikori (4730 tšk.), kuris iš ketvirtosios į penktąją nustūmė kanadietė Milošą Raoničių (4480 tšk.).

Vieną vietą prarado ir ispanas Rafaelis Nadalis (4145 tšk.), kuris iš šeštosios pozicijos nukrito į septintąją. Austras Dominicas Thiemas (3465 tšk.) iš devintosios vietos pakilo į aštuntąją. Kroatas Marinas Čiličius (3420 tšk.) iš septintosios nukrito į devintąją poziciją, o prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga (3310 tšk.) iš aštuntosios smuktelėjo į dešimtąją.

Daugiau pokyčių pirmame dešimtuke šią savaitę neužfiksuota.

Vieta Tenisininkas Taškai
1. Andy Murray'us (Didžioji Britanija) 12005
2. Novakas Djokovičius (Serbija) 8915
3. Stanas Wawrinka (Šveicarija)) 5705
4. Kei Nishikori (Japonija) 4730
5. Milošas Raoničius (Kanada) 4480
6. Rogeris Federeris (Šveicarija) 4305
7. Rafaelis Nadalis (Ispanija) 4145
8. Dominicas Thiemas (Austrija) 3465
9. Marinas Čiličius (Kroatija) 3420
10. Jo-Wilfriedas Tsonga (Prancūzija) 3310
...    
120. Ričardas Berankis 490
...    
251. Laurynas Grigelis 203
...    
400. Lukas Mugevičius 109
...    
1330. Tadas Babelis 4
...    
1460. Julius Tverijonas 2
...    
1645. Aleksas Tverijonas 1
...    
1761. Tadas Tarasevičius 1
...    
1851. Robertas Vžesinskis 1

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-25 Prienų Birštono Vytautas 16:00 Panevėžio Lietkabelis
03-25 Kėdainių Nevėžis 16:30 Pasvalio Pieno žvaigždės
03-25 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Šiaulių Šiauliai
03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris

Eurolyga

03-23 Stambulo Anadolu Efes 20:30 Stambulo Fenerbahce
03-23 Milano Emporio Armani 21:00 Bambergo Brose Baskets
03-23 Tel Avivo Maccabi 21:05 Kauno Žalgiris
03-23 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Atėnų Panathinaikos
03-24 Kazanės Unics 18:00 Maskvos CSKA
03-24 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Stambulo Galatasaray
03-24 Pirėjo Olympiacos 21:00 Madrido Real
03-24 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Belgrado Crvena Zvezda


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas