Donatas Motiejūnas | Scanpix nuotr.

Donatas Motiejūnas pagaliau pelnė taškus, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (29/42) komanda šventė pergalę.

Alvino Gentry auklėtiniai namuose 123:109 (28:34, 20:20, 40:30, 35:25) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (28/41) krepšininkus.

D.Motiejūnas rungtyniavo 6 minutes, per kurias įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 baud.), blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Krepšininkui tai pirmieji taškai kovo mėnesį. Jis nebuvo pasižymėjęs devyniose rungtynėse paeiliui.

„Pelicans“ komanda laimėjo ketvirtą kartą per paskutines penkias dvikovas.

„Vyrukai pasitempė ir gerai žaidžia svarbiais rungtynių momentais. Jie atlieka savo darbą ir tai mums padeda laimėti“, - sakė 28 taškus įmetęs Anthony Davisas.

Šeimininkai pirmoje dvikovos dalyje turėjo 13 taškų pranašumą, bet jie geriau pabaigė rungtynes.

Likus žaisti 6:31 minutei „Pelicans“ pirmavo 102:99. Tuomet šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako ir po E‘Twauno Moore‘o metimo buvo priekyje 114:99. Per likusias trejas minutes svečiai pradėjo pelnyti taškus, bet „Pelicans“ be atsako nelikdavo.

Nugalėtojų gretose dviženklį taškų skaičių surinko šeši krepšininkai.

„Aikštėje savo indėlį įneša visi krepšininkai. Mes nesame priklausomi nuo kelių žaidėjų“, - sakė „Pelicans“ treneris A.Gentry.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 33 (10/19 dvit., 4/8 trit., 1/2 baud., 6 atk. kam.), Andrew Wigginsas 25, Shabbazas Muhammadas 20, Ricky Rubio 10 (14 rez. perd.), Gorgui Diengas 9 (10 atk. kam.), Brandonas Rushas 6.

„Pelicans“: Anthony Davisas 28 (11/14 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud., 12 atk. kam.), Jordanas Crawfordas 22, Jrue Holiday 21 (7 rez. perd.), DeMarcusas Cousinsas 15 (11 atk. kam.), E‘Twaunas Moore‘as 14, Solomonas Hillas 13.