Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje

2017.03.20 12:00
Audrius Sadauskas
Sportas.lt žurnalistas
Andžejus Savostenokas | asmeninio archyvo nuotr.

Andžejus Savostenokas | asmeninio archyvo nuotr.

 Pastarosiomis dienomis įvairiose pasaulio tinklinio lygose savo pasirodymus tęsė ir lietuviai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekėsi lietuviams ir jų atstovaujamiems klubams.

Elitinėje Belgijos lygoje Neringos Grikštaitės ir Gintarės Stauskytės atstovaujamas Ivuaro „Mosan“ klubas savo aikštėje 0:3 (14:25, 22:25, 14:25) neprilygo antrą vietą užimančiai „Oueden“ komandai.

„Mosan“ (4 tšk.) lieka paskutinėje – 12-oje – pozicijoje.


Stipriausios Danijos lygos pusfinalyje „BK Marienlyst“ su Jaroslavu Bogdanovičiumi išvykoje 1:3 (25:23, 32:34, 21:25, 20:25) nusileido „Ishoj Volley“ ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka 0:1. Detalesnė rungtynių statistika nepateikiama.

Antrosios ir trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos „BK Marienlyst“ aikštėje.


Aukščiausios Švedijos lygos ketvirtfinalyje Tomo Vilimo atstovaujama „Orkelljunga“ komanda svečiuose 3:0 (25:19, 25:22, 25:21) įveikė „Habo“ ekipą ir serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Sėkmingai žaidęs T.Vilimas pelnė 14 taškų ir kartu su komandos draugu Tobiasu Perssonu buvo rezultatyviausi rungtynių žaidėjai. Rungtynių vaizdo įrašą galite pamatyti paspaudę ČIA.

Dabar serija kelsis į „Orkelljunga“ aikštę, kur bus žaidžiamos ir antrosios, ir trečiosios rungtynės.


Antroje Prancūzijos lygoje Reno „Volley 35“ su Arvydu Mišeikiu išvykoje 0:3 (19:25, 19:25, 18:25) neprilygo lyderiams „Tourcoing“ tinklininkams. Lietuvis pelnė 11 taškų.

„Volley 35“ (40 tšk.) tarp 11 komandų rikiuojasi 3-ia.


Anglijos aukščiausioje lygoje Ievos Ežerskytės atstovaujama Londono „Pulsepoint Orcas“ komanda namuose 3:0 (25:10, 25:22, 25:20) pranoko „VC Tendring“ klubą.

„Pulsepoint Orcas“ (24 tšk.) tarp 8 komandų žengia 4-a.


Dėl išlikimo antroje Danijos lygoje kovojanti „Nordenskov UIF“ ekipa su Tomu Diliu svečiuose 3:0 (25:18, 25:18, 25:23) susitvarkė su „VK Randers“ pasipriešinimu.

„Nordenskov UIF“ (9 tšk.) pirmauja tarp 6 ekipų.


Ketvirtos Prancūzijos lygos lyderių grupėje „Beauvais Oise UC Volley“ su Andžejumi Savostenoku namuose 3:2 (19:25, 26:24, 25:14, 15:25, 15:7) išvargo pergalę prieš „US Mulhousienne“.

„Beauvais Oise UC Volley“ (21 tšk.), nepaisant pergalės, B grupėje nukrito į 2-ą vietą tarp 8 klubų.


Prancūzijos ketvirtos lygos autsaiderių grupėje Godos Jankauskaitės atstovaujama „SRD Saint-Die“ komanda savo aikštėje 3:1 (25:19, 25:17, 25:27, 25:17) nugalėjo „VB La Rochette“.

„SRD Saint-Die“ (21 tšk.) lyderiauja 8 komandų B grupėje.

Audrius Sadauskas
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-25 Prienų Birštono Vytautas 16:00 Panevėžio Lietkabelis
03-25 Kėdainių Nevėžis 16:30 Pasvalio Pieno žvaigždės
03-25 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Šiaulių Šiauliai
03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris

Eurolyga

03-23 Stambulo Anadolu Efes 20:30 Stambulo Fenerbahce
03-23 Milano Emporio Armani 21:00 Bambergo Brose Baskets
03-23 Tel Avivo Maccabi 21:05 Kauno Žalgiris
03-23 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Atėnų Panathinaikos
03-24 Kazanės Unics 18:00 Maskvos CSKA
03-24 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Stambulo Galatasaray
03-24 Pirėjo Olympiacos 21:00 Madrido Real
03-24 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Belgrado Crvena Zvezda


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas