Jesse Lingardas ir Marouane Fellaini | Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį anksčiausiai savo rungtynes sužaidė „Manchester United“ klubas, kuris išvykoje 3-1 įveikė trenerį atleidusį „Middlesbrough“ klubą. Tai buvo rekordinė pergalė „Man Utd“ klubui, kadangi ši komanda tapo pirmąja Anglijos „Premier“ lygoje, kuri iškovojo 600 pergalių. Tuo metu „Middlesbrough“ ekipai tai buvo 1000-asis pralaimėjimas aukščiausiame Anglijos divizione.

Šis mačas prasidėjo pavojingais smūgiais prie abiejų įvarčių. 8 minutę Marcusas Rashfordas turėjo progą pasižymėti, bet Victoras Valdesas įspūdingai išgelbėjo savo komandą.

Kitame aikštės gale puikų reidą atliko Gastonas Ramirezas, bet jo smūgį sustabdė Davidas De Gea.

Sužaidus 23 minutes V.Valdesas net dukart gelbėjo savo komandą. Iš pradžių ispanas atrėmė M.Rashfordo smūgį, o po to ir pakartotinį Antonio Valencia bandymą.

30 minutę „Man Utd“ pagaliau įsiveržė į priekį. Po Ashley Youngo perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Marouane Fellaini.

Sužaidus dar kiek daugiau nei 30 minučių, „Man Utd“ savo persvarą padidino. Jesse Lingardas pats vienas nusprendė nusivaryti link varžovų vartų ir tada atliko fantastišką smūgį iš toli. Anglas šiuo įvarčiu džiaugėsi išradingai, o su juo džiaugtis išbėgo ir vienas „Man Utd“ fanas, kurį apsauga po to išvedė iš aikštės.

Visgi 77 minutę „Middlesbrough“ sugrąžino intrigą. Chrisas Smallingas nesėkmingai sužaidė baudos aikštelėje ir Rudy Gestede gavo puikią progą įmušti. Prancūzas tuo pasinaudojo ir rezultatas tapo 1-2.

Tačiau iki galo atsitiesti „Middlesbrough“ nesugebėjo, o mačas jiems pasibaigė tragiškai. Jau per pridėtą mačo laiką V.Valdesas paslydo lygioje vietoje, taip leisdamas Antonio Valencia tiesiog įbėgti į vartus su kamuoliu.

Po šios pergalės „Man Utd“ su 52 taškais pakilo į penktą vietą, o „Middlesbrough“ su 22 taškais užima tik 19 poziciją.

Rezultatas:

„Middlesbrough“ 1 – 3 „Manchester United“

30’ [0 – 1] Marouane Fellaini

62’ [0 – 2] Jesse Lingard

77’ [1 – 2] Rudy Gestede

90’ [1 – 3] Antonio Valencia