Tomas Kuzmickas | asmeninio archyvo nuotr.

Tomas Kuzmickas | asmeninio archyvo nuotr.

 Sekmadienį Baku (Azerbaidžanas) baigėsi pasaulio sportinės gimnastikos taurės etapas, kuris istoriškai sėkmingas buvo lietuviui Tomui Kuzmickui.

Paskutinę varžybų dieną lietuvis iškovojo antrąjį savo medalį, kai už pratimus ant skersinio pelnė 13.866 balo ir pasidabino bronza. T.Kuzmicką aplenkė tik 2015 m. pasaulio čempionato komandinės rungties nugalėtojas japonas Naoto Hayasaka (14.333) bei kroatas Antonas Kovačevičius (14.000).

Šios rungties kvalifikacijoje lietuvis su 13.766 balo buvo 4-as. Beje, kvalifikaciją laimėjęs 2012 m. olimpinis čempionas vengras Krisztianas Berki (15.233) finale nestartavo.

Sportas.lt primena, jog šeštadienį T.Kuzmickas iškovojo istorinę pergalę, kai už laisvuosius pratimus pelnė 14.166 balo ir tapo pasaulio taurės nugalėtoju.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-25 Prienų Birštono Vytautas 16:00 Panevėžio Lietkabelis
03-25 Kėdainių Nevėžis 16:30 Pasvalio Pieno žvaigždės
03-25 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Šiaulių Šiauliai
03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris

Eurolyga

03-23 Stambulo Anadolu Efes 20:30 Stambulo Fenerbahce
03-23 Milano Emporio Armani 21:00 Bambergo Brose Baskets
03-23 Tel Avivo Maccabi 21:05 Kauno Žalgiris
03-23 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Atėnų Panathinaikos
03-24 Kazanės Unics 18:00 Maskvos CSKA
03-24 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Stambulo Galatasaray
03-24 Pirėjo Olympiacos 21:00 Madrido Real
03-24 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Belgrado Crvena Zvezda


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas