„Roma“ futbolininkai | Scanpix nuotr.

Sekmadienio vakarą Italijos „Serie A“ čempionate buvo užbaigtas žaisti 29-asis turas. Lyderį besivejančių vaidmenyje esantis „Roma“ klubas namuose 3-1 pranoko „Sassuolo“ komandą.

Po iškritimo iš Europos lygos ketvirtadienį, kai buvo pralaimėta bendru rezultatu 4-5 „Lyon“ komandai, romiečiai šiame mače startiniame vienuoliktuke neturėjo Edino Džeko ir Daniele De Rossi, o Stephanas El Shaarawy pasislinko į „False 9“ poziciją.

Rungtynių pradžioje abi komandos turėjo savo progų, bet „Sassuolo“ jau aštuntą minutę nustelbė šeimininkus ir išsiveržė į priekį. Po Domenico Berardi perdavimo iš kairiojo krašto, Gregoire Defrelis iš maždaug 18 metrų atstumo surado kamuoliui vietą vartų tinkle. Vos po kelių minučių svečiai surengė analogišką ataką, bet šį kartą įvarčio autorius nepataikė į vartus.

„Roma“ davė atsaką ir spaudė varžovus bei sugebėjo išlyginti rezultatą. 16 minutę už baudos aikštelės Mohamedas Salah patogiai patiesė kamuolį Leandro Paredesui, o šis stipriu smūgiu tiksliai įmušė į apatinį vartų kampą.

Atvirame žaidime galėjo kristi daugiau įvarčių, bet kėlinio gale pasisekė „Roma“ klubui. „Sassuolo“ vartininkas kontratakoje atrėmė pirminį S.El Shaarawy smūgį, bet M.Salah pataisė komandos draugo smūgiuotą kamuolį ir išvedė savo klubą į priekį.

Po pertraukos Luciano Spalletti auklėtiniams galų gale pavyko įtvirtinti pergalę. 68 minutę Edinas Džeko gražiai tarpusavyje sužaidė su Kevinu Strootmanu, suvaldė kamuolį prieš vartininką ir įmušė įvartį šalia artimojo virpsto.

„Roma“ triumfavo 3-1, tačiau Italijos čempionate toliau 12 taškų atsilieka nuo Turino „Juventus“ ekipos.