Kartingų lenktynės | Organizatorių nuotr.

Kartingų lenktynės | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį, vasario 25 dieną, Aukštadvario kartodrome baigėsi „LKF Žiemos taurės“ varžybų ciklas – čia vyko paskutinio šį žiemos sezoną, 5-ojo etapo lenktynės. Kaip juokavo sportininkai, tai buvo it savotiškos kartingistų Užgavėnės. Tiesa, varžybų šeštadienį žiema pasiduoti dar nebuvo linkusi – tai švietė saulė, tai vėl užgriūdavo sniego audra. Todėl sportininkams sąlygos trasoje buvo gana sudėtingos, situacija keitėsi itin dažnai.

 Sportininkai šį žiemos sezoną varžėsi 5-iuose lenktynių etapuose.  Pirmo šios serijos  varžybos vyko dar gruodžio 17-ą dieną Elektrėnuose, antrojo – sausio 14 dieną Anykščiuose, trečiojo – sausio 21 dieną Aukštadvaryje. 4-ojo etapo lenktynės vyko vasario 11-ą dieną sostinės Plytinės kartodrome, na o paskutinės „LKF Žiemos taurės“ varžybos vėl vyko Aukštadvario kartodrome. „LKF Žiemos taurės“ varžybų ciklo metu sportininkams teko kovoti važiuojant ir šlapio asfalto danga, lenktynininkai ieškojo kibiausių vietų slidinėdami suplūktu sniegu padengtuose kartodromuose, ar analizavo kas kelias minutes besikeičiančią situaciją, kaip kad paskutinėse žiemos sezono varžybose Aukštadvaryje.

„Tokios varžybos suteikia galimybę varžytis ir tam, kad žiemą lenktynininkai neprarastų kvalifikacijos, išlaikytų puikią sportinę formą. Juk Europoje ir visame pasaulyje mūsų kartingo meistrai yra konkurencingi būtent dėl universalumo – gebėjimo greitai važiuoti bet kokia danga. Tad „LKF Žiemos taurės“ varžybose lenktyniauja ir tituluoti meistrai. Pavyzdžiui, šiose varžybose buvo galima grožėtis ir Bahreine vykusio CIK-FIA kartingo pasaulio čempionato dalyvio Kasparo Vaškelio važiavimu.“ – sako Lietuvos kartingo federacijos prezidentas Valdas Jonušis.

Susumavus „LKF Žiemos taurės“ 5-ojo etapo važiavimų rezultatus „Mini“ klasėje 3-ioji vieta atiteko Dovydui Gudelevičiui, antrą vietą užėmė Laurynas Žadeika, o pirmoji atiteko svečiui iš Rusijos Ivan Tkachev. Tuo tarpu „Open Junior“ klasėje 3-ioji vieta atiteko Ąžuolui Eidukui, antrąją iškovojo Zahar Nefedov, o nugalėtoju tapo Kasparas Vaškelis. „Open“ klasėje trečiąją vietą iškovojo Paulius Macevičius, antroji atiteko Edvinui Kazakevičiui, o pirmas buvo Andrius Jonelis. „Open P“ klasėje triumfavo Giedrius Jurkauskas, na o „Raket 120“ klasėje 3-ioji vieta atiteko Anastasijai Gryšinai, antrą vietą iškovojo Aurimas Černiauskas, o nugalėtoju tapo Paulius Macevičius.

Po „LKF Žiemos taurės“ paskutinio etapo paaiškėjo ir šios lenktynių serijos  sezono nugalėtojai. „Mini“ klasėje 3-ioji vieta atiteko Dovydui Gudelevičiui, 2-ąją vietą užėmė Laurynas Žadeika, o nugalėtoju tapo Ivan Tachev. „Open Junior“ klasėje susumavus sezono rezultatus 3-ioji vieta atiteko Anastasijai Grišinai, antroji – Zachar Nefedof, na o nugalėtoju tapo Ąžuolas Eidukas. „Open“ klasėje trečias buvo Edvinas Kazakevičius, antras – Andrius Jonelis, o pirmoji vieta atiteko Lukui Stanevičiui. „Open P“ klasėje nugalėjo Giedrius Jurkauskas. „Raket“ klasėje 3-ioji vieta atiteko Pauliui Macevičiui, 2-oji – Karoliui Kriščiūnui, o pirmoji – Dariui Maciulevičiui. Po „LKF Žiemos taurės“ sezono buvo susumuoti rezultatai ir komandų įskaitoje. Trečioji vieta atiteko „Lenktynių linija“, antroji - „JC United“, o pirmoji – „ARTkart“ komandoms.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 07-26 Utenis Utena 18 : 00 Atlantas
Ket 07-27 Trakai 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141