„Gintra-Strektė-Universitetas“ | Organizatorių nuotr.

„Gintra-Strektė-Universitetas“ | Organizatorių nuotr.

 Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės 2017 metų Europos uždarųjų patalpų riedulio Čempionių taurės B diviziono čempionatą Šiaulių arenoje pradėjo 2 pergalėmis. Vidurdienį turnyro šeimininkės 8:2 (6:1) nugalėjo Airijos „Ards Ladies“ ekipą, o vakare 3:0 (2:0) įrodė pranašumą ir prieš Švedijos „Partille“ komandą.

Šį kartą mūsų komandai Jūratė Juodytė pelnė 2 įvarčius (8 ir 12 min.), kartą pasižymėjo Erlanda Nomeikaitė (27).

Uždarųjų patalpų riedulio varžybose už pergales skiriami 5 taškai, už lygiąsias - 2, už pralaimėjimą mažesniu nei 3 įvarčių skirtumu - 1, už pralaimėjimą didesniu skirtumu - 0.

Tad pirmąją turnyro dieną „Gintra-Strektė-Universitetas“ pelnė visus įmanomus 10 taškų. Tiek pat surinko Ukrainos „Sumčanka“ ir Škotijos „Dundee Wanderers“.

Ukrainietės pirmąją turnyro dieną 4:0 (2:0) sutriuškino Prancūzijos „Lille“ ir 7:2 (3:1) - „Ards Ladies“, o škotės 4:2 (2:1) palaužė Anglijos „East Grinstead“ ir 5:2 (2:1) - „Lille“.

Per paskutiniąsias dienos rungtynes „East Grinstead“ įveikė „Partille“ 5:1 (3:0). Tai reiškia, kad anglės po pirmosios varžybų dienos turi 6 taškus, o prancūzės, švedės ir airės - nė vieno.

Šeštadienį 12 val. 20 min. „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkų laukia itin svarbi dvikova su „Dundee Wanderers“, o 18 val. 20 min. šiaulietės susitiks su Lilio komanda.





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis
04-02 Kauno Žalgiris 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
04-02 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Prienų Birštono Vytautas

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ket 03-30 Stumbras 18 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 20 : 00 Atlantas
Šeš 04-01 Lietava 13 : 00 Kauno Žalgiris

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 14 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 17 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 17 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 17 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 19 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 15 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 18 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas