„Gintra-Strektė-Universitetas“ | Organizatorių nuotr.

„Gintra-Strektė-Universitetas“ | Organizatorių nuotr.

 Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės 2017 metų Europos uždarųjų patalpų riedulio Čempionių taurės B diviziono čempionatą Šiaulių arenoje pradėjo 2 pergalėmis. Vidurdienį turnyro šeimininkės 8:2 (6:1) nugalėjo Airijos „Ards Ladies“ ekipą, o vakare 3:0 (2:0) įrodė pranašumą ir prieš Švedijos „Partille“ komandą.

Šį kartą mūsų komandai Jūratė Juodytė pelnė 2 įvarčius (8 ir 12 min.), kartą pasižymėjo Erlanda Nomeikaitė (27).

Uždarųjų patalpų riedulio varžybose už pergales skiriami 5 taškai, už lygiąsias - 2, už pralaimėjimą mažesniu nei 3 įvarčių skirtumu - 1, už pralaimėjimą didesniu skirtumu - 0.

Tad pirmąją turnyro dieną „Gintra-Strektė-Universitetas“ pelnė visus įmanomus 10 taškų. Tiek pat surinko Ukrainos „Sumčanka“ ir Škotijos „Dundee Wanderers“.

Ukrainietės pirmąją turnyro dieną 4:0 (2:0) sutriuškino Prancūzijos „Lille“ ir 7:2 (3:1) - „Ards Ladies“, o škotės 4:2 (2:1) palaužė Anglijos „East Grinstead“ ir 5:2 (2:1) - „Lille“.

Per paskutiniąsias dienos rungtynes „East Grinstead“ įveikė „Partille“ 5:1 (3:0). Tai reiškia, kad anglės po pirmosios varžybų dienos turi 6 taškus, o prancūzės, švedės ir airės - nė vieno.

Šeštadienį 12 val. 20 min. „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkų laukia itin svarbi dvikova su „Dundee Wanderers“, o 18 val. 20 min. šiaulietės susitiks su Lilio komanda.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

02-26 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
02-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Utenos Juventus
02-27 Kauno Žalgiris 19:00 Šiaulių Šiauliai

Eurolyga

03-02 Kauno Žalgiris 19:00 Stambulo Fenerbahce
03-02 Stambulo Galatasaray 20:45 Madrido Real
03-02 Tel Avivo Maccabi 21:05 Pirėjo Olympiacos
03-02 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Milano Emporio Armani
03-03 Kazanės Unics 18:00 Stambulo Anadolu Efes
03-03 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Bambergo Brose Baskets
03-03 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Atėnų Panathinaikos
03-03 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Maskvos CSKA

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-25 Southampton 17 : 00 Arsenal
Šeš 02-25 Watford 19 : 30 West Ham United
Sek 02-26 Tottenham Hotspur 15 : 30 Stoke City
Sek 02-26 Manchester City 16 : 15 Manchester United

Čempionų lyga

Ant 03-07 Arsenal 21 : 45 Bayern München
Ant 03-07 Napoli 21 : 45 Real Madrid
Tre 03-08 Barcelona 21 : 45 PSG
Tre 03-08 Borussia Dortmund 21 : 45 Benfica
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

02-26 Rokiškio Rokiškis 13:00 Vilniaus Geležinis vilkas
03-01 Vilniaus „Geležinis vilkas“ 21:00 Elektrėnų „Energija“