Ana Jesipionok | asmeninio archyvo nuotr.

Ana Jesipionok | asmeninio archyvo nuotr.

 Turkijoje vykstančiame Europos jaunimo žiemos olimpiname festivalyje 11-ą vietą biatlono mišrioje estafetėje iškovojo Lietuvos rinktinė.

Lietuviai iš viso suko net 5 baudos ratus ir panaudojo 17 papildomų šovinių. Distanciją Lietuvos rinktinė įveikė per 1 val. 25 min. 53.9 sek.

Raminta Dindaitė šaudė gana prastai, bet savo etapą baigė 8-a. Ana Jesipionok panaudojo vos du papildomus šovinius ir išlaikė 8-ą poziciją. Tuomet Jokūbas Mackinė suko baudos ratą ir nukrito į 9-ą vietą, o Nikita Romanovas turėjo įveikti net 3 baudos ratus ir prarado dar dvi pozicijas.

Aukso medalius iškovojo Rusijos biatlonininkai (1:16:39.3 val., 0 baudos ratų + 11 papildomų šovinių). Sidabras atiteko prancūzams (1:17:28.3, 2+9), o bronza – suomiams (1:18:37.2, 1+8).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

02-26 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
02-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Utenos Juventus
02-27 Kauno Žalgiris 19:00 Šiaulių Šiauliai

Eurolyga

03-02 Kauno Žalgiris 19:00 Stambulo Fenerbahce
03-02 Stambulo Galatasaray 20:45 Madrido Real
03-02 Tel Avivo Maccabi 21:05 Pirėjo Olympiacos
03-02 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Milano Emporio Armani
03-03 Kazanės Unics 18:00 Stambulo Anadolu Efes
03-03 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Bambergo Brose Baskets
03-03 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Atėnų Panathinaikos
03-03 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Maskvos CSKA

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-26 Tottenham Hotspur 15 : 30 Stoke City
Sek 02-26 Manchester City 16 : 15 Manchester United
Pir 02-27 Leicester City 22 : 00 Liverpool

Čempionų lyga

Ant 03-07 Arsenal 21 : 45 Bayern München
Ant 03-07 Napoli 21 : 45 Real Madrid
Tre 03-08 Barcelona 21 : 45 PSG
Tre 03-08 Borussia Dortmund 21 : 45 Benfica
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

02-26 Rokiškio Rokiškis 13:00 Vilniaus Geležinis vilkas
03-01 Vilniaus „Geležinis vilkas“ 21:00 Elektrėnų „Energija“