rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Donatas Motiejūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (23/34) komanda šventė antrą pergalę paeiliui.

Alvino Gentry auklėtiniai svečiuose 95:91 (28:22, 22:21, 27:18, 18:30) palaužė Memfio „Grizzlies“ (34/24) krepšininkus.

„Pelicans“ komanda turėjo 18 taškų pranašumą ir kontroliavo rungtynes pirmuosius tris kėlinius, bet paskutiniame ketvirtyje „Grizzlies“ lengvai nepasidavė.

Vince‘o Carterio tritaškis likus žaisti 48,5 sekundėms sumažino deficitą iki taško. Tačiau kitoje atakoje Anthony Davisas pelnė du taškus, vėliau Mike‘as Conley metė pro šalį ir taiklus Langstono Galloway baudos metimas įtvirtino svečių pergalę.

„Pelicans“ ekipai Solomonas Hillas pelnė 23 taškus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

Tuo tarpu D.Motiejūnas žaidė beveik visas paskutines penkias dvikovos minutes. Jį pakeitė tik paskutinėmis sekundėmis, kai „Grizzlies“ ruošėsi „Pelicans“ stabdyti pražangomis.

22 minutes aikštėje praleidęs puolėjas įmetė 6 taškus (2/3 dvit., 2/4 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir keturis kartus pažeidė taisykles.

Lietuvis buvo rezultatyviausias komandos atsarginis žaidėjas.

„Pelicans“: Solomonas Hillas 23 (4/5 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), Jrue Holiday 19, Anthony Davisas 18, Alexas Ajinca 12 (10 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 6.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 17 (2/6 dvit., 3/10 trit., 4/6 baud.), Zachas Randolphas 16 (9 atk. kam.), Marcas Gasolis 15 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 9.