Fernando Torresas | Scanpix nuotr.

Vakar Madrido „Atletico“ klubas pademonstravo kietą charakterį ir sugebėjo du kartus atsitiesti bei rezultatu 3-2 įveikti Vigo „Celta“ klubą.

„Celta“ šiame mače pirmavo net du kartus, bet kartą rezultatą išlygino Fernando Torres, o mačo pabaigoje vėlyvi Yannicko Carrasco ir Antoine Griezmanno įvarčiai garantavo ne tik lygiąsias, bet ir pergalę.

Galbūt šiame mače viskas galėjo pasibaigti kitaip ir daug ramiau iš „Atletico“ pusės, jei F.Torresas būtų realizavęs 11 metrų baudinį 30 mačo minutę.

Visgi patyrusiam ispanui galime dovanoti tai, vien už jo įspūdingą pirmąjį įvartį, kuriuo jis pradžiugino ne tik „Atletico“ sirgalius, bet visus futbolo fanus.

11 minutę rezultatą išlyginęs F.Torresas tai padarė fantastišku smūgiu ir priminė, kad parako ir technikos jis dar turi. Patyręs ispanas nugara į vartus smūgiavo pusiau per save ir kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų kampą. Tiesiog gražu, varžovų vartininkas neturėjo jokių šansų.