Victoras Estrella | Scanpix nuotr.

Sekmadienį Ekvadoro sostinėje Kite baigėsi ATP 250 serijos „Ecuador Open“ vyrų teniso turnyras, kurio finale 36-erių metų Victoras Estrella (ATP-156) iš Dominikos Respublikos per 2 valandas 37 minutes 6:7 (2:7), 7:5, 7:6 (8:6) išplėšė pergalę prieš italą Paolo Lorenzi (ATP-46).

Italas jau antrajame sete realiai pretendavo į galutinę pergalę, kai pirmavo 2:0, 3:1, 4:2. Visgi, aštuntajame geime Dominikos Respublikos teniso veteranas atsitiesė, o dvyliktajame geime dar sykį laimėjo varžovo padavimų seriją, išvengė pratęsimo ir sėkmingai baigė setą.

Lemiamas dvikovos trečdalis taip pat buvo permainingas. V.Estrella trumpam pirmavo 4:2, bet jau sekančiame geime pralaimėjo savo padavimų seriją. Lygi kova tęsėsi iki pat pratęsimo. Jame vėl pirmasis solidesnę persvarą įgijo V.Estrella (4:2), bet greitai ją prarado (4:4). P.Lorenzi vienu metu iki galutinės pergalės skyrė vos taškas (6:5), tačiau savo progos tapti nugalėtoju jis nerealizavo, o V.Estrella spurtavo 3:0 ir pateikė netikėtumą.

V.Estrella iki šiol buvo pralaimėjęs visas tris tarpusavio dvikovas prieš P.Lorenzi. Dominikos Respublikos žaidėjas yra tikras turnyro Ekvadore ekspertas. Šį turnyrą V.Estrella laimėjo trečius metus paeiliui. Įdomu tai, kad per ilgą karjerą jis nėra laimėjęs jokio kito ATP „World Tour“ serijos turnyro.

Už pergalę V.Estrellai atiteko 250 ATP vienetų reitingo taškų ir beveik 86 tūkst. eurų. Turnyro Kite prizų fondą sudarė kiek daugiau nei 482 tūkst. eurų.