Dominykas Butvilas ir Renatas Vaitkevičius | Organizatorių nuotr.

Dominykas Butvilas ir Renatas Vaitkevičius | Organizatorių nuotr.

 2017 m. „Halls Winter Rally” absoliučiu nugalėtoju tapo Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus ekipažas, važiavęs „Škoda Fabia R5“ automobiliu, laimėdamas ir pirmąjį Lietuvos ralio čempionato etapą. Beveik visuose greičio ruožuose, kurių buvo 12, jie buvo tarp lyderių.

Antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užėmė Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu, važiavę „Mitsubishi Lancer Evo IX”.

Trečiąją vietą absoliučioje „Halls Winter Rally” įskaitoje užėmė Martynas Samsonas su Mindaugu Varža. Ilgą laiką važiavę antroje pozicijoje, jie suklydo dešimtajame „Toyota C-HR” greičio ruože, tai kainavo keliasdešimt sekundžių.

„Halls Winter Rally” dalyviai turėjo įveikti 12 greičio ruožų – po 6 penktadienio vakarą ir šeštadienio dieną.

Pirmuoju metų festivaliu laikomo ralio žiūrovai gausiai rinkosi prie greičio ruožų, o „Halls” festivalio miestelis, įsikūręs prie iškart keturių greičio ruožų, tapo tikros žiemos šventės vieta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis
04-02 Kauno Žalgiris 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
04-02 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Prienų Birštono Vytautas

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ket 03-30 Stumbras 18 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 20 : 00 Atlantas
Šeš 04-01 Lietava 13 : 00 Kauno Žalgiris

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 14 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 17 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 17 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 17 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 19 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 15 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 18 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas