Panevėžyje paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionai fotogalerija
Lietuvos imtynių čempionatas | imtynes.lt nuotr.
Panevėžyje vyko Lietuvos imtynių čempionatas. Miesto „Cido“ arenoje dėl apdovanojimų kovojo graikų-romėnų, moterų ir laisvųjų imtynių meistrai.
Čempionato nugalėtojais ir prizininkais svorio kategorijose tapo:
Graikų-romėnų imtynės
59 kg/ 13 dalyvių
1 | Justas Petravičius | Vilnius – Tauragė |
2. | Aistis Liaugminas | Kaunas |
3. | Domas Krikščiūnas | Anykščiai |
3. | Mantas Gaidukevičius | Kaunas |
66 kg/ 8 dalyviai
1 | Kristupas Šleiva | Vilnius-Panevėžys |
2. | Rūtenis Uginčius | Klaipėda |
3. | Gytis Kulevičius | Vilnius – Šiaulių rajonas |
3. | Edgaras Gendvilis | Šiauliai |
71 kg/11 dalyvių
1 | Edgaras Venckaitis | Vilnius – Tauragė |
2. | Darius gudmonas | Joniškis |
3. | Karolis Pociūnas | Joniškis |
3. | Deividas Subotkevičius | Vilnius |
75 kg/8 dalyviai
1 | Titas Kerševičius | Kaunas |
2. | Dmitrijus Parechelašvilis | Vilnius-Visaginas |
3. | Paulius Galkinas | Vilnius-Klaipėda |
3. | Karolis Kigas | Šiaulių rajonas |
80 kg / 12 dalyvių
1 | Mantas Sinkevičius | Kaunas |
2. | Mantas Vitkus | Joniškis |
3. | Tauras Liaugminas | Kaunas |
3. | Benas Keršys | Joniškis |
85 kg/11 dalyvių
1 | Eividas Stankevičius | Kaunas |
2. | Arnoldas Baranovas | Vilnius |
3. | Lukas Senkaitis | Marijampolė |
3. | Julius Matuzevičius | Vilnius-Joniškis |
98 kg/6 dalyviai
1 | Vilius Laurinaitis | Vilnius-Joniškis |
2. | Romas Fridrikas | Vilnius-Visaginas |
3. | Dominykas Gorbonosovas | Vilnius |
3. | Deividas Jokšas | Klaipėda |
130 kg / 9 dalyviai
1 | Mantas Knystautas | Vilnius-Klaipėda |
2. | Marijus Grygelis | Šiaulių rajonas |
3. | Artūras Jankauskas | Klaipėda |
3. | Erikas Čerepokas | Panevėžys |
Laisvosios imtynės
61 kg/ 6 dalyviai
1 | Andrius Žekas | Raseiniai |
2. | Domas Krikščiūnas | Anykščiai |
3. | Nidas Verbickas | Alytus |
3. | Artemij Petrov | Klaipėda-Klaipėdos rajonas |
65 kg/ 8 dalyviai
1 | Šarūnas Jurčys | Klaipėda-Kelmė |
2. | Tomas Baracevičius | Klaipėda – Vilkaviškis |
3. | Mindaugas Greičaitis | Kaunas |
3. | Lukas Lipnickas | Šiauliai – Raseiniai |
70 kg / 11 dalyvių
1 | Artiomas Auga | Pagėgiai |
2. | Gytis Jovaiša | Šiauliai – Pagėgiai |
3. | Gvidas Narmontas | Raseiniai |
3. | Gvidas Rubežius | Klaipėda |
74 kg/ 10 dalyvių
1 | Andrius Mažeika | Klaipėda |
2. | Denis Širvaitis | Pagėgiai |
3. | Dovydas Bušeckas | Klaipėda-Klaipėdos rajonas |
3. | Dominykas Viliušis | Raseiniai |
86 kg/12 dalyvių
1 | Domantas Pauliuščenko | Raseiniai-Kelmė |
2. | Mantas Adomaitis | Šiauliai – Pagėgiai |
3. | Augustas Bagdonas | Vilkaviškis |
3. | Aurimas Kuoris | Kelmė |
97 kg/6 dalyviai
1 | Edgaras Voitechovskis | Klaipėda |
2. | Lukas Krasauskas | Klaipėda-Vilkaviškis |
3. | Edvin Bagdzevič | Vilnius |
3. | Nedas Rasiulis | Radviliškis |
125 kg/8 dalyviai
1 | Erik Bizunovič | Vilnius |
2. | Linas Povilaitis | Kaunas |
3. | Šarūnas Gulbinas | Joniškis |
3. | Saulius Urbonas | Joniškis |
Moterų imtynės
48 kg/4 dalyvės
1 | Emilija Sudarytė | Šiaulių sporto gimnazija |
2. | Vidmantė Kavaliauskaitė | Anykščiai |
3. | Samanta Pantelaitytė | Šiaulių sporto gimnazija |
53 kg/ 4 dalyvės
1 | Ekaterina Pičkovskaja | Šiauliai |
2. | Vaida Pyuidaitė | Vilkaviškis |
3. | Kamilė Šernauskaitė | Šiaulių s.g. – Joniškis |
55 kg / 8 dalyvės
1 | Kristina Domikaitytė | Anykščiai |
2. | Ineta Dantaitė | Šiaulių s.g. – Joniškis |
3. | Laura Stanelytė | Šiaulių sporto gimnazija |
3. | Eglė Valčiukaitė | Kaunas |
58 kg/ 5 dalyvės
1 | Deimantė Butavičiūtė | Šiauliai |
2. | Viktorija Augustauskaitė | Šiaulių sporto gimnazija |
3. | Evelina Dūdėnaitė | Kupiškis |
60 kg / 7 dalyvės
1 | Tatjana Bokchan | Šiauliai |
2. | Darja Matvejeva | Klaipėda |
3. | Karolina Latožaitė | Kupiškis |
3. | Valdonė Burkytė | Šiaulių sporto gimnazija |
63 kg / 6 dalyvės
1 | Auksė Rutkauskaitė | Šiaulių sporto gimnazija |
2. | Rimgailė Čeponytė | Anykščiai |
3. | Justina Čekatavičiūtė | Šiaulių sporto gimnazija |
69 kg / 5 dalyvės
1 | Kamilė Gaučaitė | Šiauliai-Kaunas |
2. | Viktorija Buinauskaitė | Anykščiai |
3. | Neringa Remeikaitė | Šiaulių sporto gimnazija |
75 kg / 4 dalyvės
1 | Greta Čeponytė | Anykščiai |
2. | Tatjana Fiodorova | Vilnius |
3. | Miglė Maslauskaitė | Alytus |