Gediminas Orelikas | „Facebook“ nuotr.

Gediminas Orelikas | „Facebook“ nuotr.

Pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Bandirmos „Banvit“ komanda.

Ji svečiuose 63:65 (16:20, 21:17, 15:17, 11:11) pripažino Monako AS pranašumą.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 6 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet triskart suklydo, dusyk prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

„Banvit“: G.Vidmaras ir J.Theodore‘as po 12, E.Muričius ir D.Kuligas (10 atk. kam.) po 11, G.Orelikas 6.

AS: D.Bostas 14 (3/5 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud.), J.Shuleris 10, A.Sy 9. 






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis
04-02 Kauno Žalgiris 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
04-02 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Prienų Birštono Vytautas

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 18 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 18 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 20 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 14 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 17 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 17 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 17 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 19 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 15 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 18 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas