Martynas Pocius | „Facebook“ nuotr.

Martynas Pocius | „Facebook“ nuotr.

Pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Mursijos UCAM komanda su Martynu Pociumi, kuri svečiuose 60:70 (20:16, 9:11, 8:24, 23:19) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubui.

M.Pocius per 16 minučių nepelnė nei taško (0/1 trit., 0/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, bet po dukart suklydo ir prasižengė. Jis surinko -3 naudingumo balus.

„Lokomotiv-Kuban“: Kevinas Jonesas 15 (7/12 dvit., 1/2 baud., 9 atk. kam.), Andrejus Zubkovas 9, Vladimiras Ivlevas, Mattas Janningas, Dmitrijus Khvostovas, Ianis Vougioukas ir Tayloras Rochestie po 7.

UCAM: Jose Angelas Antelo 16 (0/1 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud.), Facundo Campazzo 14, Billy Baronas 9, Nemanja Radovičius 8. 






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis
04-02 Kauno Žalgiris 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
04-02 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Prienų Birštono Vytautas

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 18 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 18 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 20 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 14 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 17 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 17 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 17 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 19 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 15 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 18 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas