Vytautas Šulskis | Fotodiena nuotr.

Vytautas Šulskis | Fotodiena nuotr.

Pralaimėjimą FIBA Čempionų lygos rungtynėse patyrė Utenos „Juventus“ komanda, kuri svečiuose 72:81 (20:21, 22:14, 18:19, 12:27) pripažino Zagrebo „Cibona“ pranašumą.

Uteniškiai antrajame ketvirtyje pirmavo 16 taškų persvara, bet antroje mačo pusėje geriau žaidė šeimininkai.

Paskutiniame ketvirtyje uteniškiai taškus pelnė sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes ir per šį laiką „Cibona“ spėjo įgyti 11 taškų persvarą. Kiek vėliau „Juventus“ deficitas siekė 16 taškų ir mačo baigtis buvo aiški.

Nepaisant nesėkmės, „Juventus“ grupėje žemiau ketvirtosios vietos nekris, nes pirmąją tarpusavio akistatą uteniškiai laimėjo 22 taškų persvara.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 15 (4/5 dvit., 1/4 trit., 4/6 baud.), Jamaras Diggsas 12, Gytis Sirutavičius 11, Vaidas Čepukaitis (11 atk. kam.) ir Ovidijus Galdikas po 10, Valdas Vasylius 6.

„Cibona“: Ž.Šakičius 21 (2/7 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud.), S.Reynoldsas 18 (9 rez. perd.), N.Slavica 14, N.Joksimovičius 9. 






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

02-25 Kėdainių Nevėžis 16:00 Prienų Birštono Vytautas
02-25 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Vilniaus Lietuvos rytas
02-26 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
02-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Utenos Juventus

Eurolyga

03-02 Kauno Žalgiris 19:00 Stambulo Fenerbahce
03-02 Stambulo Galatasaray 20:45 Madrido Real
03-02 Tel Avivo Maccabi 21:05 Pirėjo Olympiacos
03-02 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Milano Emporio Armani
03-03 Kazanės Unics 18:00 Stambulo Anadolu Efes
03-03 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Bambergo Brose Baskets
03-03 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Atėnų Panathinaikos
03-03 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Maskvos CSKA

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-25 Southampton 17 : 00 Arsenal
Šeš 02-25 West Bromwich … 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-25 Chelsea 17 : 00 Swansea City
Šeš 02-25 Hull City 17 : 00 Burnley
Šeš 02-25 Everton 17 : 00 Sunderland
Šeš 02-25 Crystal Palace 17 : 00 Middlesbrough
Šeš 02-25 Watford 19 : 30 West Ham United
Sek 02-26 Tottenham Hotspur 15 : 30 Stoke City
Sek 02-26 Manchester City 16 : 15 Manchester United

Čempionų lyga

Ant 03-07 Arsenal 21 : 45 Bayern München
Ant 03-07 Napoli 21 : 45 Real Madrid
Tre 03-08 Barcelona 21 : 45 PSG
Tre 03-08 Borussia Dortmund 21 : 45 Benfica
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

02-26 Rokiškio Rokiškis 13:00 Vilniaus Geležinis vilkas
03-01 Vilniaus „Geležinis vilkas“ 21:00 Elektrėnų „Energija“