Vytautas Šulskis | Fotodiena nuotr.

Vytautas Šulskis | Fotodiena nuotr.

Pralaimėjimą FIBA Čempionų lygos rungtynėse patyrė Utenos „Juventus“ komanda, kuri svečiuose 72:81 (20:21, 22:14, 18:19, 12:27) pripažino Zagrebo „Cibona“ pranašumą.

Uteniškiai antrajame ketvirtyje pirmavo 16 taškų persvara, bet antroje mačo pusėje geriau žaidė šeimininkai.

Paskutiniame ketvirtyje uteniškiai taškus pelnė sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes ir per šį laiką „Cibona“ spėjo įgyti 11 taškų persvarą. Kiek vėliau „Juventus“ deficitas siekė 16 taškų ir mačo baigtis buvo aiški.

Nepaisant nesėkmės, „Juventus“ grupėje žemiau ketvirtosios vietos nekris, nes pirmąją tarpusavio akistatą uteniškiai laimėjo 22 taškų persvara.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 15 (4/5 dvit., 1/4 trit., 4/6 baud.), Jamaras Diggsas 12, Gytis Sirutavičius 11, Vaidas Čepukaitis (11 atk. kam.) ir Ovidijus Galdikas po 10, Valdas Vasylius 6.

„Cibona“: Ž.Šakičius 21 (2/7 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud.), S.Reynoldsas 18 (9 rez. perd.), N.Slavica 14, N.Joksimovičius 9. 






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris
04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas