Thiago Silva | Scanpix nuotr.

Prancūzijos lygos taurėje („Coupe de la Ligue“) trečiadienį paaiškėjo dar du pusfinalio dalyviai. Vienu iš tų dalyvių tapo Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas, kuris dominavo aikštėje, bet ketvirtfinalio rungtynėse tik 2-0 įveikė „Metz“ ekipą.

PSG nuo pirmos minutės spaudė svečių ekipą, tačiau pirmi Paryžiaus ekipos smūgiai nebuvo tikslūs.

Visgi dar pirmajame kėlinyje PSG klubas pralaužė ledus. 27 minutę po Angelio Di Maria pakelto kampinio aukščiau už visus pašokęs komandos kapitonas Thiago Silva galingai ir neatremiamai smūgiavo galva.

Paryžiaus klubas pirmajame kėlinyje turėjo dar kelias progas, bet „Metz“ vartininkas Thomas Didillonas tuos smūgius atrėmė.

Antrajame kėlinyje PSG toliau visiškai dominavo aikštėje, bet daug jų smūgių atlaikė svečių vartininkas.

Tačiau įpusėjus kėliniui į pagalbą vėl atvyko T.Silva. PSG vidurio gynėjas atliko dar vieną nepriekaištingą smūgį galva, o jam dar vieną rezultatyvų perdavimą po standartinės situacijos asistavo A.Di Maria.

Tai buvo paskutinis rungtynių įvartis, o „Metz“ rimtesnio pasipriešinimo nesukūrė, todėl PSG žengė į kitą etapą.

Tuo metu antrąja pusfinalio ekipa tapo „Bordeaux“, kuri namuose 3-2 nugalėjo „Guingamp“ klubą. Verta pažymėti, kad šiame mače visus įvarčius pelnė puolėjai, o „Bordeaux“ gretose dublį pasiekė Gaetanas Laborde.

Pusfinalyje „Monaco“ susitiks su „Nancy“, o PSG ekipos laukia „Bordeaux“ klubas.

Rezultatai:

PSG 2 – 0 „Metz“

27’ [1 – 0] Thiago Silva

72’ [2 – 0] Thiago Silva

„Bordeaux“ 3 – 2 „Guingamp“

12’ [0 – 1] Sloan Privat

16’ [1 – 1] Francois Kamano

36’ [2 – 1] Gaetan Laborde

65’ [3 – 1] Gaetan Laborde

88’ [3 – 2] Nicolas Benezet

01-21 Panevėžio Lietkabelis 16:00 Šiaulių Šiauliai
01-21 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Vilniaus Lietuvos rytas
01-21 Alytaus Dzūkija 19:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
01-22 Utenos Juventus 16:00 Prienų Birštono Vytautas
01-22 Kauno Žalgiris 17:00 Kėdainių Nevėžis

01-19 Stambulo Fenerbahce 20:30 Atėnų Panathinaikos
01-19 Tel Avivo Maccabi 21:05 Belgrado Crvena Zvezda
01-19 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Stambulo Anadolu Efes