Emanuele Giaccherini | Scanpix nuotr.

Emanuele Giaccherini | Scanpix nuotr.

Antradienį Italijos taurės („Coppa Italia“) turnyre buvo sužaistas vienas aštuntfinalio susitikimas. Jame „Napoli“ ekipa surėmė ginklus su „Serie B“ lygoje žaidžiančiu „Spezia“ klubu ir sugebėjo jį įveikti rezultatu 3-1.

„Napoli“ ekipa rungtynes pradėjo galingai ir į priekį išsiveržė jau 3 rungtynių minutę. Lenkijos rinktinės saugas Piotras Zielinskis atliko puikų reidą iš aikštės gilumos iki pat baudos aikštelės ir pats tiksliu smūgiu užbaigė savo ataką.

„Napoli“ toliau kontroliavo kamuolį beveik 80 % laiko ir spaudė svečius, tačiau jiems pavyko apsiginti nuo kitų atakų.

Negana to, sužaidus 35 minutes „Spezia“ išlygino rezultatą, kai Antonio Piccolo smūgiuotas kamuolys dėka rikošeto atsidūrė „Napoli“ vartuose.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje „Napoli“ nutraukė visas abejones. 55 minutę Emanuele Giaccherini sulaukė puikaus perdavimo ir vienu lietimu išvedė savo komandą į priekį.

Po minutės į svečių vartus krito ir trečiasis įvartis, kuomet Manolo Gabbiadini krūtine „uždarė“ nuostabų komandos draugo perdavimą.

Po šio dvigubo smūgio „Spezia“ neatsigavo, nors kelis bandymus svečiai turėjo. Taigi, „Napoli“ šventė pergalę ir pateko į taurės ketvirtfinalį.

Rezultatas:

„Napoli“ 3 – 1 „Spezia“

3’ [1 – 0] Piotr Zielinski

35’ [1 – 1] Antonio Piccolo

55’ [2 – 1] Emanuele Giaccherini

57’ [3 – 1] Manolo Gabbiadini





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

01-21 Panevėžio Lietkabelis 16:00 Šiaulių Šiauliai
01-21 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Vilniaus Lietuvos rytas
01-21 Alytaus Dzūkija 19:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
01-22 Utenos Juventus 16:00 Prienų Birštono Vytautas
01-22 Kauno Žalgiris 17:00 Kėdainių Nevėžis

Eurolyga

01-19 Stambulo Fenerbahce 20:30 Atėnų Panathinaikos
01-19 Tel Avivo Maccabi 21:05 Belgrado Crvena Zvezda
01-19 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Stambulo Anadolu Efes
01-20 Kauno Žalgiris 19:00 Madrido Real
01-20 Maskvos CSKA 19:00 Bambergo Brose Baskets
01-20 Stambulo Darussafaka Dogus 20:00 Kazanės Unics
01-20 Pirėjo Olympiacos 21:00 Vitorijos Laboral Kutxa
01-20 Milano Emporio Armani 21:45 Stambulo Galatasaray
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-21 Liverpool 14 : 30 Swansea City
Šeš 01-21 West Bromwich … 17 : 00 Sunderland
Šeš 01-21 Stoke City 17 : 00 Manchester United
Šeš 01-21 Crystal Palace 17 : 00 Everton
Šeš 01-21 AFC Bournemouth 17 : 00 Watford
Šeš 01-21 Middlesbrough 17 : 00 West Ham United
Šeš 01-21 Manchester City 19 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 01-22 Southampton 14 : 00 Leicester City
Sek 01-22 Arsenal 16 : 15 Burnley
Sek 01-22 Chelsea 18 : 30 Hull City

Čempionų lyga

Ant 02-14 PSG 21 : 45 Barcelona
Ant 02-14 Benfica 21 : 45 Borussia Dortmund
Tre 02-15 Bayern München 21 : 45 Arsenal
Tre 02-15 Real Madrid 21 : 45 Napoli
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

01-19 Elektrėnų Energija 19:30 Kauno Tigrai
01-21 Rokiškio Rokiškis 13:00 Vilniaus Hockey Punks
01-25 Elektrėnų Energija 19:30 Vilniaus Geležinis vilkas