„Žalgirio“ arena | „Facebook“ nuotr.

„Žalgirio“ arena | „Facebook“ nuotr.

Prasidėjus antrajai Eurolygos reguliaraus sezono pusei, lygos klubų vadovai išsakė savo nuomonę apie kitas komandas.

Eurolygos ekipų vadovai atsakinėjo į įvairius klausimus, susijusius su finaliniu ketvertu, įvardijo ekipą, prieš kurią žaisti sunkiausia ir pan.

Ekipų vadovai mano, kad finaliniame ketverte žais Maskvos CSKA, Madrido „Real“, Stambulo „Fenerbahce“ ir Pirėjo „Olympiacos“.

Neparankiausiu varžovu įvardintas CSKA klubas, antroje vietoje – „Olympiacos“, trečias – Bambergo „Brose“.

Smagiausia vadovams stebėti Vitorijos „Baskonia“, CSKA ir „Real“ žaidimą.

Geriausiu lygos treneriu klubų vadovai išrinko Željko Obradovičių, vadovaujantį „Fenerbahce“ komandai.

Tuo tarpu geriausia arena buvo pripažinta Kauno „Žalgirio“ arena, kuri gerokai balsavime lenkė „Fenerbahce“ namų areną.

Gražiausiu miestu Eurolygos komandų vadovai išrinko Barseloną ir Madridą.

Garsiausiais fanais Eurolygoje išrinkti Belgrado „Crvena Zvezda“ aistruoliai.


Apatiniam
2017-01-11 05:30:39
Kaip visada,pilnas internetas idiotu...
Atsakyti
kaip visada
2017-01-10 22:21:05
ispanai susirinkę patauzijo kaip smagu žiūrėt real ir barcelona rungtynes. tik areną čia paguodai paspyrė už tai, kad savaitės top10 pirmas vietasvisada atiduoda tiems, kurie prieš žaligirį lošia.
Atsakyti




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris
04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas