Rolandas Maščinskas | Sportas.lt nuotr.

Rolandas Maščinskas | Sportas.lt nuotr.

 Trakuose įvyko 2016 metų Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) ir Lietuvos irklavimo klubo fondo (LIKF) bendras LIF žiemos čempionatas ir LIKF Kalėdinis turnyras, kuriame dalyvavo ir didelė dalis pajėgiausių šalies atletų. Vienas jų – Rolandas Maščinskas – pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą.

R. Maščinskas 2 km distanciją treniruokliu šiemet įveikė per 5 min. 42,9 sek ir šalies rekordą pagerino lygiai 2 sek. Už šį pasiekimą sportininkui atiteko 200 eurų piniginis prizas.

Už R. Maščinsko nugaros Trakuose išsirikiavo Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse porinę keturvietę irklavę Aurimas Adomavičius (5:52,4), Dovydas Nemeravičius (5:57,6), Martynas Džiaugys (5:59,7) ir Dominykas Jančionis (6:07,7).

Dar viena olimpietė – Donata Karalienė – dalyvavo lengvasvorių moterų varžybose ir jose nepaliko vilčių konkurentėms. Olimpinio bronzos medalio laimėtoja distanciją įveikė per 7 min. 9,4 sek., antra likusi lenkė Klaudia Pankratiew – per 7 min. 38,5 sek. o trečiąją vietą užėmusi Gabrielė Michailova – per 7 min. 49,5 sek.

Olimpinių žaidynių debiutantas, 2016 metų Europos ir pasaulio jaunių čempionas Armandas Kelmelis dalyvavo savo amžiaus grupės varžybose ir taip pat tvirtai tapo nugalėtoju. Olimpietis 2 km nuirklavo per 6 min. 11,9 sek., o antras likęs Mantas Juškevičius tai atliko per 6 min. 20,3 sek.

Visi Lietuvos žiemos čempionato prizininkai

Vyrai

1. Rolandas Maščinskas – 5:42,9 2. Aurimas Adomavičius – 5:52,4 3. Dovydas Nemeravičius – 5:57,6

Lengvasvoriai vyrai

1. Lukas Dobrovolskis – 6:28,7 2. Karolis Sunklodas – 6:31,0 3. Paulius Černevičius – 6:32,9

Moterys

1. Kamilė Kralikaitė – 7:14,1 2. Rusnė Džiaugytė – 7:16,8 3. Viktorija Vareikaitė – 7:20,7

Lengvasvorės moterys

1. Donata Karalienė 7:09,4 2. Klaudia Pankratiew (Lenkija) – 7:38,5 3. Gabrielė Michailova – 7:49,5

Jauniai (iki 18 metų) vaikinai

1. Armandas Kelmelis – 6:11,9 2. Mantas Juškevičius – 6:20,3 3. Justinas Balašaitis – 6:22,3

Jaunės (iki 18 metų) merginos

1. Kamilė Kralikaitė – 7:14,1 2. Rusnė Džiaugytė – 7:16,8 3. Viktorija Vareikaitė – 7:20,7

Jauniai (iki 16 metų) vaikinai (1000 m)

1. Mantas Linkevičius – 3:01,9 2. Virginijus Prušinskas – 3:06,1 3. Tomas Kanapickas – 3:07,6

Jaunės (iki 16 metų) merginos (1000 m)

1. Gabija Vogulytė – 3:31,2 2. Eglė Bezzubovaitė – 3:34,0 3. Laurita Nemeravičiūtė – 3:37,2

Jauniai (iki 14 metų) vaikinai (500 m)

1. Paulius Kirda – 1:28,1 2. Domantas Krasauskas – 1:29,6 3. Povilas Kairaitis – 1:29,7

Jaunės (iki 14 metų) merginos (500 m)

1. Ugnė Juzėnaitė – 1:40,7 2. Gustė Vaškevičiūtė – 1:46,9 3. Lėja Bačiulytė – 1:47,8

Meistrai (1000 m)

1. Viktoras Peškauskas – 3:12,4 2. Sebastianas Kosiorekas (Lenkija) – 3:03,1 3. Aivaras Karalius – 3:20,0






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis
04-02 Kauno Žalgiris 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
04-02 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Prienų Birštono Vytautas

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 18 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 18 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 20 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 14 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 17 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 17 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 17 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 19 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 15 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 18 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas