Rolandas Maščinskas | Sportas.lt nuotr.

Rolandas Maščinskas | Sportas.lt nuotr.

 Trakuose įvyko 2016 metų Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) ir Lietuvos irklavimo klubo fondo (LIKF) bendras LIF žiemos čempionatas ir LIKF Kalėdinis turnyras, kuriame dalyvavo ir didelė dalis pajėgiausių šalies atletų. Vienas jų – Rolandas Maščinskas – pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą.

R. Maščinskas 2 km distanciją treniruokliu šiemet įveikė per 5 min. 42,9 sek ir šalies rekordą pagerino lygiai 2 sek. Už šį pasiekimą sportininkui atiteko 200 eurų piniginis prizas.

Už R. Maščinsko nugaros Trakuose išsirikiavo Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse porinę keturvietę irklavę Aurimas Adomavičius (5:52,4), Dovydas Nemeravičius (5:57,6), Martynas Džiaugys (5:59,7) ir Dominykas Jančionis (6:07,7).

Dar viena olimpietė – Donata Karalienė – dalyvavo lengvasvorių moterų varžybose ir jose nepaliko vilčių konkurentėms. Olimpinio bronzos medalio laimėtoja distanciją įveikė per 7 min. 9,4 sek., antra likusi lenkė Klaudia Pankratiew – per 7 min. 38,5 sek. o trečiąją vietą užėmusi Gabrielė Michailova – per 7 min. 49,5 sek.

Olimpinių žaidynių debiutantas, 2016 metų Europos ir pasaulio jaunių čempionas Armandas Kelmelis dalyvavo savo amžiaus grupės varžybose ir taip pat tvirtai tapo nugalėtoju. Olimpietis 2 km nuirklavo per 6 min. 11,9 sek., o antras likęs Mantas Juškevičius tai atliko per 6 min. 20,3 sek.

Visi Lietuvos žiemos čempionato prizininkai

Vyrai

1. Rolandas Maščinskas – 5:42,9 2. Aurimas Adomavičius – 5:52,4 3. Dovydas Nemeravičius – 5:57,6

Lengvasvoriai vyrai

1. Lukas Dobrovolskis – 6:28,7 2. Karolis Sunklodas – 6:31,0 3. Paulius Černevičius – 6:32,9

Moterys

1. Kamilė Kralikaitė – 7:14,1 2. Rusnė Džiaugytė – 7:16,8 3. Viktorija Vareikaitė – 7:20,7

Lengvasvorės moterys

1. Donata Karalienė 7:09,4 2. Klaudia Pankratiew (Lenkija) – 7:38,5 3. Gabrielė Michailova – 7:49,5

Jauniai (iki 18 metų) vaikinai

1. Armandas Kelmelis – 6:11,9 2. Mantas Juškevičius – 6:20,3 3. Justinas Balašaitis – 6:22,3

Jaunės (iki 18 metų) merginos

1. Kamilė Kralikaitė – 7:14,1 2. Rusnė Džiaugytė – 7:16,8 3. Viktorija Vareikaitė – 7:20,7

Jauniai (iki 16 metų) vaikinai (1000 m)

1. Mantas Linkevičius – 3:01,9 2. Virginijus Prušinskas – 3:06,1 3. Tomas Kanapickas – 3:07,6

Jaunės (iki 16 metų) merginos (1000 m)

1. Gabija Vogulytė – 3:31,2 2. Eglė Bezzubovaitė – 3:34,0 3. Laurita Nemeravičiūtė – 3:37,2

Jauniai (iki 14 metų) vaikinai (500 m)

1. Paulius Kirda – 1:28,1 2. Domantas Krasauskas – 1:29,6 3. Povilas Kairaitis – 1:29,7

Jaunės (iki 14 metų) merginos (500 m)

1. Ugnė Juzėnaitė – 1:40,7 2. Gustė Vaškevičiūtė – 1:46,9 3. Lėja Bačiulytė – 1:47,8

Meistrai (1000 m)

1. Viktoras Peškauskas – 3:12,4 2. Sebastianas Kosiorekas (Lenkija) – 3:03,1 3. Aivaras Karalius – 3:20,0






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

02-27 Kauno Žalgiris 19:00 Šiaulių Šiauliai
03-04 Kėdainių Nevėžis 16:00 Šiaulių Šiauliai
03-04 Prienų Birštono Vytautas 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės

Eurolyga

03-02 Kauno Žalgiris 19:00 Stambulo Fenerbahce
03-02 Stambulo Galatasaray 20:45 Madrido Real
03-02 Tel Avivo Maccabi 21:05 Pirėjo Olympiacos
03-02 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Milano Emporio Armani
03-03 Kazanės Unics 18:00 Stambulo Anadolu Efes
03-03 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Bambergo Brose Baskets
03-03 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Atėnų Panathinaikos
03-03 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Maskvos CSKA

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-27 Leicester City 22 : 00 Liverpool
Šeš 03-04 Manchester United 14 : 30 AFC Bournemouth
Šeš 03-04 Watford 17 : 00 Southampton
Šeš 03-04 West Bromwich … 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 03-04 Stoke City 17 : 00 Middlesbrough
Šeš 03-04 Leicester City 17 : 00 Hull City
Šeš 03-04 Swansea City 17 : 00 Burnley
Šeš 03-04 Liverpool 19 : 30 Arsenal

Čempionų lyga

Ant 03-07 Arsenal 21 : 45 Bayern München
Ant 03-07 Napoli 21 : 45 Real Madrid
Tre 03-08 Barcelona 21 : 45 PSG
Tre 03-08 Borussia Dortmund 21 : 45 Benfica
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

03-01 Vilniaus „Geležinis vilkas“ 21:00 Elektrėnų „Energija“