Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Septintą pergalę paeiliui Baltijos krepšinio lygoje (BBL) šventė „Prienų“ (7/0) krepšininkai, kurie svečiuose 72:68 (19:21, 15:12, 19:18, 19:17) pranoko Kėdainių „Nevėžį“ (3/4).

Trečiajame kėlinyje spurtavęs „Nevėžis“ buvo įgijęs trijų taškų persvarą (45:48), tačiau svečiai po to laimėjo atkarpą 10-3 ir išsiveržė į priekį

Iki mačo pabaigos likus žaisti 11 sekundžių po Vytenio Jasikevičiaus baudos metimų skirtumas tarp komandų buvo sumenkęs iki minimalaus, bet sėkmingai baudas realizavę Artūras Milaknis ir Gediminas Orelikas įtvirtino pergalę.

Prieniškiai prie baudų metimų linijos stojo daugiau nei tris kartus dažniau už varžovus. Svečiai metė 30 baudų ir pataikė 20, o „Nevėžis“ devynis, iš kurių tikslą pasiekė septyni.

„Prienai“: Gediminas Orelikas 20 (4/6 dvit., 1/2 trit., 9/9 baud.), Siim-Sander Vene 12, Artūras Milaknis 10, Arnas Labuckas 9, Gintaras Kadžiulis 7.

„Nevėžis“: Darius Šilinskis 17 (8/14 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud., 6 atk. kam.), Tony Bishopas 14, Gytis Sirutavičius 13, Vytenis Jasikevičius 11 (11 atk. kam.), Tomas Černeckis 7.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

02-25 Kėdainių Nevėžis 16:00 Prienų Birštono Vytautas
02-25 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Vilniaus Lietuvos rytas
02-26 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
02-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Utenos Juventus

Eurolyga

03-02 Kauno Žalgiris 19:00 Stambulo Fenerbahce
03-02 Stambulo Galatasaray 20:45 Madrido Real
03-02 Tel Avivo Maccabi 21:05 Pirėjo Olympiacos
03-02 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Milano Emporio Armani
03-03 Kazanės Unics 18:00 Stambulo Anadolu Efes
03-03 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Bambergo Brose Baskets
03-03 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Atėnų Panathinaikos
03-03 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Maskvos CSKA

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-25 Southampton 17 : 00 Arsenal
Šeš 02-25 West Bromwich … 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-25 Chelsea 17 : 00 Swansea City
Šeš 02-25 Hull City 17 : 00 Burnley
Šeš 02-25 Everton 17 : 00 Sunderland
Šeš 02-25 Crystal Palace 17 : 00 Middlesbrough
Šeš 02-25 Watford 19 : 30 West Ham United
Sek 02-26 Tottenham Hotspur 15 : 30 Stoke City
Sek 02-26 Manchester City 16 : 15 Manchester United

Čempionų lyga

Ant 03-07 Arsenal 21 : 45 Bayern München
Ant 03-07 Napoli 21 : 45 Real Madrid
Tre 03-08 Barcelona 21 : 45 PSG
Tre 03-08 Borussia Dortmund 21 : 45 Benfica
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

02-26 Rokiškio Rokiškis 13:00 Vilniaus Geležinis vilkas
03-01 Vilniaus „Geležinis vilkas“ 21:00 Elektrėnų „Energija“