Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Septintą pergalę paeiliui Baltijos krepšinio lygoje (BBL) šventė „Prienų“ (7/0) krepšininkai, kurie svečiuose 72:68 (19:21, 15:12, 19:18, 19:17) pranoko Kėdainių „Nevėžį“ (3/4).

Trečiajame kėlinyje spurtavęs „Nevėžis“ buvo įgijęs trijų taškų persvarą (45:48), tačiau svečiai po to laimėjo atkarpą 10-3 ir išsiveržė į priekį

Iki mačo pabaigos likus žaisti 11 sekundžių po Vytenio Jasikevičiaus baudos metimų skirtumas tarp komandų buvo sumenkęs iki minimalaus, bet sėkmingai baudas realizavę Artūras Milaknis ir Gediminas Orelikas įtvirtino pergalę.

Prieniškiai prie baudų metimų linijos stojo daugiau nei tris kartus dažniau už varžovus. Svečiai metė 30 baudų ir pataikė 20, o „Nevėžis“ devynis, iš kurių tikslą pasiekė septyni.

„Prienai“: Gediminas Orelikas 20 (4/6 dvit., 1/2 trit., 9/9 baud.), Siim-Sander Vene 12, Artūras Milaknis 10, Arnas Labuckas 9, Gintaras Kadžiulis 7.

„Nevėžis“: Darius Šilinskis 17 (8/14 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud., 6 atk. kam.), Tony Bishopas 14, Gytis Sirutavičius 13, Vytenis Jasikevičius 11 (11 atk. kam.), Tomas Černeckis 7.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris
04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas