Dviračių sportas | AFP/Scanpix nuotr.

Dviračių sportas | AFP/Scanpix nuotr.

Didžiojoje Britanijoje tęsiasi daugiadienės „Tour of Britain“ dviračių lenktynės, kurių šeštajame etape triumfavo čekas Leopoldas Koenigas, o lietuviai liko rikiuotės viduryje.

L.Koenigas 189,6 km nuvažiavo per 4 valandas 38 minutes 2 sekundes ir vos 2 sek. aplenkė antroje vietoje likusį britą Jonathaną Tiernaną-Locke‘ą. Trečias finišavo 19 sek. lyderiui pralaimėjęs australas Nathanas Haasas.

Gediminas Bagdonas šį etapą baigė 42-as, o Aidis Kruopis liko 61-as tarp 86 etapą baigusių dviratininkų.

Bendros įskaitos lyderiu tapo J.Tiernanas-Locke‘as, o australas Leigh Howardas nukrito į antrąją vietą. G.Bagdonas iš 33 vietos pakilo į 32-ąją, o A.Kruopis iš 69 pozicijos šoktelėjo į 63-iąją.


Bendroji įskaita po šešių etapų:























































Vieta

Sportininkas

Laikas

1.

Jonathanas Tiernanas-Locke'as (Didžioji Britanija)

25:16:57

2.

Leigh Howardas (Australija)

+0:00:13

3.

Nathanas Haasas (Australija)

+0:00:18

4.

Boy'us van Poppelis (Olandija)

+0:00:20

5.

Damiano Caruso (Italija)

+0:00:23

...

 

 

32.

Gediminas Bagdonas (Lietuva)

+0:13:34

...

 

 

63.

Aidis Kruopis (Lietuva)

+0:31:20


 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris
04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas