Javadas Hardanis | AFP/Scanpix nuotr.

Javadas Hardanis | AFP/Scanpix nuotr.

Londono parolimpinėse žaidynėse Lietuvos delegacija liko be medalių. Paskutinis iš lietuvių startavęs disko metikas Mindaugas Bilius užėmė 9-ą vietą.

Lietuvis sėkmingiausiu mėginimu įrankį nusviedė 43,29 m (x – 33,17 – 43,29) ir pelnė 909 taškus. Likęs devintas M.Bilius nebegavo teisės mesti papildomus tris metimus ir pagerinti savo poziciją.

Aukso medalis atiteko Iraniečiui Javadui Hardaniui (52,91), aplenkusiam kiną Dongą Xią (55,81) bei lenką Tomašą Blatkiewiczą (54,02).

Iš viso šioje rungtyje varžėsi 14 sportininkų.


Rezultatai:

































































Vieta

Sportininkas

Rezultatas

Taškai

1.

Javadas Hardanis (Iranas)

52,91

1024

2.

Dongas Xia (Kinija)

55,81

1017

3.

Tomašas Blatkiewiczas (Lenkija)

54,02

1008

4.

Chusniddinas Norbekovas (Uzbekistanas)

52,05

997

5.

Mohamedas Ramadanas (Egiptas)

51,92

996

6.

Hamdi Ouerfelli (Tunisas)

45,02

972

7.

Alekdanras Dorošenko (Ukraina)

44,58

968

8.

Ibrahimas Abdelwarethas (Egiptas)

42,94

950

9.

MIndaugas Bilius

43,29

909


 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris
04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis

Eurolyga

03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas