Javadas Hardanis | AFP/Scanpix nuotr.

Javadas Hardanis | AFP/Scanpix nuotr.

Londono parolimpinėse žaidynėse Lietuvos delegacija liko be medalių. Paskutinis iš lietuvių startavęs disko metikas Mindaugas Bilius užėmė 9-ą vietą.

Lietuvis sėkmingiausiu mėginimu įrankį nusviedė 43,29 m (x – 33,17 – 43,29) ir pelnė 909 taškus. Likęs devintas M.Bilius nebegavo teisės mesti papildomus tris metimus ir pagerinti savo poziciją.

Aukso medalis atiteko Iraniečiui Javadui Hardaniui (52,91), aplenkusiam kiną Dongą Xią (55,81) bei lenką Tomašą Blatkiewiczą (54,02).

Iš viso šioje rungtyje varžėsi 14 sportininkų.


Rezultatai:

































































Vieta

Sportininkas

Rezultatas

Taškai

1.

Javadas Hardanis (Iranas)

52,91

1024

2.

Dongas Xia (Kinija)

55,81

1017

3.

Tomašas Blatkiewiczas (Lenkija)

54,02

1008

4.

Chusniddinas Norbekovas (Uzbekistanas)

52,05

997

5.

Mohamedas Ramadanas (Egiptas)

51,92

996

6.

Hamdi Ouerfelli (Tunisas)

45,02

972

7.

Alekdanras Dorošenko (Ukraina)

44,58

968

8.

Ibrahimas Abdelwarethas (Egiptas)

42,94

950

9.

MIndaugas Bilius

43,29

909


 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Eurolyga

10-12 Madrido Real 22:00 Pirejo Olympiacos
10-13 Stambulo Galatasaray 20:00 Maskvos CSKA
10-13 Milano Emporio Armani 21:00 Tel Avivo Maccabi
10-13 Belgrado Crvena Zvezda 22:00 Stambulo Darussafaka Dogus
10-14 Kazanės Unics 19:00 Barselonos Barcelona Lassa
10-14 Stambulo Fenerbahce 20:30 Bambergo Brose Baskets
10-14 Atėnų Panathinaikos 21:15 Kauno Žalgiris
10-14 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Stambulo Anadolu Efes

LKL

10-01 Pasvalio Pieno žvaigždės 16:30 Šiaulių Šiauliai
10-01 Kėdainių Nevėžis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
10-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Vilniaus Lietuvos rytas
10-02 Utenos Juventus 16:00 Panevėžio Lietkabelis
10-02 Kauno Žalgiris 17:00 Prienų Birštono Vytautas
10-04 Kėdainių Nevėžis 18:00 Alytaus Dzūkija


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-01 Sūduva 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-01 Žalgiris 18 : 00 Atlantas
Sek 10-02 Stumbras 13 : 00 Utenis Utena
Sek 10-02 Trakai 18 : 00 Lietava
Sek 10-16 Kauno Žalgiris 14 : 00 Žalgiris
Sek 10-16 Atlantas 14 : 00 Trakai
Sek 10-16 Lietava 14 : 00 Stumbras
Sek 10-16 Utenis Utena 14 : 00 Sūduva

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 09-30 Everton 22 : 00 Crystal Palace
Šeš 10-01 Swansea City 14 : 30 Liverpool
Šeš 10-01 Watford 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 10-01 West Ham United 17 : 00 Middlesbrough
Šeš 10-01 Sunderland 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 10-01 Hull City 17 : 00 Chelsea
Sek 10-02 Manchester United 14 : 00 Stoke City
Sek 10-02 Tottenham Hotspur 16 : 15 Manchester City
Sek 10-02 Leicester City 16 : 15 Southampton
Sek 10-02 Burnley 18 : 30 Arsenal
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

10-04 Elektrėnų Energija 19:30 Juodupės Juodupė
10-06 Vilniaus Hockey Punks 20:15 Kauno Tigrai
10-08 Vilniaus Geležinis Vilkas 12:00 Rokiškio Rokiškis
10-11 Juodupės Juodupė 20:00 Vilniaus Hockey Punks
10-13 Elektrėnų Energija 19:30 Vilniaus Geležinis vilkas
10-15 Kauno Tigrai 13:00 Rokiškio Rokiškis

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141