Lietuvos futbolo rinktinės futbolininkai | Sportas.lt/Justo Tamošiūno nuotr.

Penktadienio vakarą Vilniuje, Lietuvos futbolo federacijos stadione, sužaistos 2014 metų pasaulio čempionato G grupės atrankos rungtynės. Mūsų šalies komanda sužaidė lygiosiomis 1-1 su Slovakija.

Susitikime pirmi į priekį išsiveržė Lietuvos futbolininkai, kurie 18 minutę pirmavo rezultatu 1-0 po tikslaus Mariaus Žaliūko smūgio galva. Deja, bet lietuviams išsaugoti turimos persvaros nepavyko ir pirmo kėlinio pabaigoje slovakai rezultatą išlygino. Verta paminėti, kad antroje rungtynių pusėje arbitras parodė dvi raudonas korteles – Viktorui Pecovkiui ir Tadui Labukui.