79
87
81
93

R.Lekiato klubas tris kartus nuginklavo E.Gertmoną, E.Girdvainis uždirbo baudinį į savo komandos vartus kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

Edvinas Gertmonas | Organizatorių nuotr.

Rumunijos lygoje susitiko dvejų lietuvių ekipos – gynėjo Roko Lekiato klubas Krajovos „Universitatea Craiova 1948“ namuose 3:2 įveikė vartininko Edvino Gertmono ginamą Klužo „Universitatea Cluj“ klubą. Tiesa, lietuviai aikštėje nesusitiko, nes R.Lekiatas liko ant suolo, bet E.Gertmonas žaidė.

Lietuvis atrėmė tris varžovų smūgius, bet Krajovos ekipai pavyko E.Gertmoną nuginkluoti 25, 55 ir 76 minutėmis.

Slovėnijos lygoje šeštadienį Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, bet krašto gynėjo atstovaujamas „Maribor“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Domžale“ klubu.

Italijos „Serie B“ lygoje puolėjas Edgaras Dubickas žaidė nuo 67 minutės, o lietuvio atstovaujamas „FeralpiSalo“ klubas svečiuose paskutinėmis minutėmis išplėšė lygiąsias rezultatu 1:1 prieš „Cittadella“ klubą.

Trečioje Vokietijos lygoje gynėjas Edvinas Girdvainis žaidė startinėje „Sandhausen“ klubo sudėtyje, bet lietuvis 28 minutę savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, gavo geltoną kortelę ir užsidirbo baudinį, kurį „Duisburg“ realizavo ir galiausiai laimėjo rezultatu 3:1. Pats E.Girdvainis žaidė tik kėlinį, nes po pertraukos buvo pakeistas.

Kazachstano „Premier“ lygoje gynėjas Kipras Kažukolovas žaidė nuo 82 minutės, o lietuvio atstovaujamas „Astana“ klubas svečiuose 2:0 nugalėjo „Turan“ klubą.

Bulgarijos pirmenybėse lietuvis Faustas Steponavičius aikštėje pasirodė 87 minutę, bet jo ginamas Plovdivo „Botev“ klubas namuose 0:1 nusileido Sofijos „Slavia“ ekipai.

Antroje pagal pajėgumą Kinijos lygoje visas rungtynes žaidė gynėjas Rimvydas Sadauskas, o lietuvio ginamas „Guangzhou“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Suzhou Dongwu“ klubu.

Šiaurės Airijos „Premier“ lygoje puolėjas Nedas Mačiulaitis žaidė praktiškai visas rungtynes ir pakeistas buvo jau per pridėtą rungtynių laiką, o jo ginamas „Carrick Rangers“ klubas svečiuose 2:1 įveikė „Glenavon“ klubą.

Austrijos „Bundesliga“ pirmenybėse Lukas Fridrikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas Lustenau „Austria“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Tirol“ klubu.

Kroatijos lygoje Rokas Pukštas pelnė du įvarčius ir vieną įsimušė į savo vartus, bet tai nesutrukdė jo atstovaujamam Splito „Hajduk“ klubui namuose net 5:1 nugalėti „Rudeš“ klubą. Lietuviškų šaknų amerikietis pasižymėjo 4 ir 26 minutėmis, o į savo vartus įsimušė 28 minutę.

Italijos moterų „Serie A“ lygoje saugė Liucija Vaitukaitytė žaidė nuo 66 minutės, o jos atstovaujama „Como“ ekipa išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Napoli“ merginomis.

Šveicarijos moterų lygoje puolėja Rimantė Jonušaitė žaidė 68 minutes, o lietuvės ginama Ženevos „Servette“ ekipa net 4:0 nugalėjo „Aarau“ merginas. Tai buvo Šveicarijos lygos pirmasis ketvirtfinalio susitikimas ir „Servette“ taip užtikrintai laimėjo svečiuose.

Vartininkų trenerio Manto Tamuliono klubas „Universidad Catolica“ Ekvadoro lygoje 2:1 įveikė „Cumbaya“ klubą bei po šios pergalės su 18 taškų pakilo į trečią lygos vietą.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.