J.Embiidas su trenksmu sugrįžo į aikštelę

Publikuota 2017.10.12 07:33
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Bus Bus
    2017-10-12 14:07:30
    Dieve, dieve cia tai centras bus jei nesulus..
    Atsakyti
    kbl
    2017-10-12 13:37:56
    gera baudu metimo treniruote rungtyniu salygomis
    Atsakyti
    gge
    2017-10-12 12:18:25
    pritariu jei ne traumos iš vis skerstu
    Atsakyti
    arta
    2017-10-12 08:39:49
    augantis žvėris :)
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    LKL

    10-17 Nevėžis 18:00 Vytautas
    10-21 Juventus 17:00 Nevėžis
    10-21 Pieno žvaigždės 17:15 Lietkabelis
    10-21 Šiauliai 17:30 Lietuvos rytas

    Eurolyga

    10-19 Crvena Zvezda 20:00 Barcelona
    10-19 Maccabi 21:05 Baskonia
    10-19 Panathinaikos 21:15 Brose
    10-19 AX Armani 21:45 Fenerbahce
    10-19 Real 22:00 CSKA
    10-20 Khimki 19:30 Žalgiris
    10-20 Olympiacos 21:00 Unicaja
    10-20 Valencia Basket 22:00 Anadolu Efes
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Ant 10-17 Jonava 14 : 30 Sūduva
    Šeš 10-21 Jonava 18 : 00 Sūduva
    Šeš 10-21 Trakai 18 : 00 Sūduva
    Šeš 10-21 Sūduva 19 : 00 Kauno Žalgiris
    Šeš 10-21 Atlantas 20 : 00 Sūduva

    Anglijos „Premier“ Lyga

    Pen 10-20 West Ham United 22 : 00 Brighton & Hov…
    Šeš 10-21 Chelsea 14 : 30 Watford
    Šeš 10-21 Stoke City 17 : 00 AFC Bournemouth
    Šeš 10-21 Swansea City 17 : 00 Leicester City
    Šeš 10-21 Manchester City 17 : 00 Burnley
    Šeš 10-21 Huddersfield Town 17 : 00 Manchester United
    Šeš 10-21 Newcastle United 17 : 00 Crystal Palace
    Šeš 10-21 Southampton 19 : 30 West Bromwich …

    Begimas (141)
    Įkelti trasą Ieškoti
    Begimas
    REZULTATAI Viso: 141