Oficialu: A.Fergusonas sugrįš treniruoti „Man Utd“ klubo

Publikuota 2017.03.20 23:07
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Rolas
    2017-03-22 07:29:18
    Cia iki to birzelio dar apsigalvos dar sakis ai paliekam ta Mourinho visada taip kartais buna,bet Fergusonas yra laimejes ir cempionu lyga gal ir Premier iskovojo gal United ir bus geriau nes dabar ka United gali padaryt tai laimet Europa lyga kuri gal ir gerai butu laimet,cia tik mano nuomone lyginant dabartini treneri su Fergusonu.
    Atsakyti
    beibi steisi
    2017-03-21 17:28:48
    O ne! Tik ne tai... Ir dar kokiu desimt metu treniruos
    Atsakyti
    Je
    2017-03-21 12:12:18
    Negeda eiti delfio keliu kuriant klaidinancias skaitytoja antrastes?
    Atsakyti
    Clickbait
    2017-03-21 10:24:21
    Clickbait level over 9000...
    Atsakyti
    Romka
    2017-03-21 09:35:10
    Cia puse skaityt nemokanciu :D mama perskaite antraste tai ir varo savo isminti apie velnias zino ka! Skaitykit straipsni iki galo proto bokstai!
    Atsakyti
    omg
    2017-03-21 09:02:16
    jus skaitot straipsnius ?
    Atsakyti
    Mantas
    2017-03-21 07:26:00
    Pize kiek klaidu jis turejo omeny kad Fergusonas dar geras bet as manau kad bus sudas eilinis su tuo United yra Pogba bet ka jis daro suda mala aikstelei Ibrahimovic dar kazka gero padaro.Tikrai reikia geresniu zaideju.
    Atsakyti
    Romka
    2017-03-21 09:33:00
    Bet tu tiksliai gal pirma paskaityk ka raso o savo isminties perliukus pasilik sau?!?
    Klaida
    2017-03-21 07:23:08
    Seni Ronaldo o ne Rinaldo ;)
    Atsakyti
    Normaliai
    2017-03-21 07:22:22
    Mourinho vel bus ismestas is trenerio posto.A.Ferguson as gal or zaibys treneris bet reiktu geresniu zaideju pvz: Griezmano arba Rinaldo susugrazint.
    Atsakyti
    Romka
    2017-03-21 09:31:42
    Pirma straipsni perskaityk poto nesamones rasyk
    Sad
    2017-03-21 01:29:25
    Asilai su tokia antraste
    Atsakyti



    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    LKL

    03-25 Prienų Birštono Vytautas 16:00 Panevėžio Lietkabelis
    03-25 Kėdainių Nevėžis 16:30 Pasvalio Pieno žvaigždės
    03-25 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Šiaulių Šiauliai
    03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
    03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris

    Eurolyga

    03-23 Stambulo Anadolu Efes 20:30 Stambulo Fenerbahce
    03-23 Milano Emporio Armani 21:00 Bambergo Brose Baskets
    03-23 Tel Avivo Maccabi 21:05 Kauno Žalgiris
    03-23 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Atėnų Panathinaikos
    03-24 Kazanės Unics 18:00 Maskvos CSKA
    03-24 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Stambulo Galatasaray
    03-24 Pirėjo Olympiacos 21:00 Madrido Real
    03-24 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Belgrado Crvena Zvezda


    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
    Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
    Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

    Anglijos „Premier“ Lyga

    Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
    Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
    Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
    Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
    Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
    Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
    Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
    Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
    Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
    Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

    04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
    04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
    04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
    04-04 Kroatija 06:00 Estija
    04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
    04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
    04-05 Rumunija 06:00 Estija
    04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
    04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

    Lietuvos ledo ritulio čempionatas