C.Nurmagomedovas paaiškino, kodėl „valkata“ C.McGregoras bijo kovoti prieš jį

Publikuota 2017.01.11 17:55
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    nusisnekat
    2017-01-13 11:51:55
    Svaigalai jus svaigalai...kova bus neidomi nes visa laika voliosis ant grindu ir tiek ziniu...
    Atsakyti
    silute
    2017-01-12 17:28:31
    Rusas tikrai rimtas kovotojas todel ne kekvienas nori su jo kautis ir toks kaip Mcgrigoras bijo prarasti savo titulus bei pinigus.
    Atsakyti
    visi jie
    2017-01-12 08:51:01
    pries khabiba-lavonai..
    Atsakyti



    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    LKL

    03-25 Prienų Birštono Vytautas 16:00 Panevėžio Lietkabelis
    03-25 Kėdainių Nevėžis 16:30 Pasvalio Pieno žvaigždės
    03-25 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Šiaulių Šiauliai
    03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
    03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris

    Eurolyga

    03-23 Stambulo Anadolu Efes 20:30 Stambulo Fenerbahce
    03-23 Milano Emporio Armani 21:00 Bambergo Brose Baskets
    03-23 Tel Avivo Maccabi 21:05 Kauno Žalgiris
    03-23 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Atėnų Panathinaikos
    03-24 Kazanės Unics 18:00 Maskvos CSKA
    03-24 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Stambulo Galatasaray
    03-24 Pirėjo Olympiacos 21:00 Madrido Real
    03-24 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Belgrado Crvena Zvezda


    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
    Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
    Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

    Anglijos „Premier“ Lyga

    Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
    Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
    Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
    Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
    Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
    Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
    Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
    Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
    Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
    Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

    04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
    04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
    04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
    04-04 Kroatija 06:00 Estija
    04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
    04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
    04-05 Rumunija 06:00 Estija
    04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
    04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

    Lietuvos ledo ritulio čempionatas