Eurolygos klubų vadovų verdiktas: geriausia – „Žalgirio“ arena

Publikuota 2017.01.10 19:21
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Apatiniam
    2017-01-11 05:30:39
    Kaip visada,pilnas internetas idiotu...
    Atsakyti
    kaip visada
    2017-01-10 22:21:05
    ispanai susirinkę patauzijo kaip smagu žiūrėt real ir barcelona rungtynes. tik areną čia paguodai paspyrė už tai, kad savaitės top10 pirmas vietasvisada atiduoda tiems, kurie prieš žaligirį lošia.
    Atsakyti



    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    LKL

    03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
    03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris
    04-01 Utenos Juventus 16:00 Šiaulių Šiauliai
    04-01 Panevėžio Lietkabelis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
    04-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Kėdainių Nevėžis

    Eurolyga

    03-30 Stambulo Anadolu Efes 20:00 Pirėjo Olympiacos
    03-30 Bambergo Brose Baskets 21:45 Stambulo Darussafaka Dogus
    03-30 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Tel Avivo Maccabi
    03-31 Kauno Žalgiris 20:00 Milano Emporio Armani
    03-31 Stambulo Galatasaray 20:00 Vitorijos Laboral Kutxa
    03-31 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Kazanės Unics
    03-31 Atėnų Panathinaikos 21:45 Maskvos CSKA
    03-31 Madrido Real 22:00 Stambulo Fenerbahce


    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
    Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
    Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

    Anglijos „Premier“ Lyga

    Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
    Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
    Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
    Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
    Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
    Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
    Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
    Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
    Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
    Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

    04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
    04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
    04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
    04-04 Kroatija 06:00 Estija
    04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
    04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
    04-05 Rumunija 06:00 Estija
    04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
    04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

    Lietuvos ledo ritulio čempionatas